Anja Rubik jest jedną z najpopularniejszych polskich modelek, która bierze udział zarówno w zagranicznych sesjach, jak i w polskich. Na większości zdjęć ma charakterystyczne dla siebie blond włosy. Nic więc dziwnego, że zmiana fryzury poruszyła wszystkich fanów. Jak wygląda Anja Rubik w ciemnych włosach?

#Hot16Challenge2: Anja Rubik rapuje do beatu Kaliber 44 i zwraca uwagę na problemy ekologiczne

Anja Rubik

Anja jest najbardziej rozpoznawalną i najwięcej zarabiającą polską modelką na świecie. Bardzo często angażuje się w sprawy społeczne, głównie te, które dotyczą spraw kobiet oraz ekologii. Od dawna walczy chociażby o swobodny dostęp do edukacji seksualnej w Polsce, organizuje warsztaty o seksualności oraz jest autorką „#SexedPL” i całego projektu, który powstał. Na co dzień jej konto na Instagramie śledzi 1,2 miliona osób! To ogromna liczba, która sprawia, że Anja ma ogromne zasięgi. Jej posty maja zawsze dużą liczbę polubieni i komentarzy. Nie inaczej było w tym przypadku. Zwłaszcza, że top modelka wstawiła zdjęcie na którym ma kompletnie inny kolor włosów! Zobacz, jak wygląda Anja Rubik w ciemnych włosach.

Anja Rubik w odważnej sesji zdjęciowej. Ochrona środowiska przechodzi na wyższy level

Anja Rubik w ciemnych włosach

W pracy modelki czasem bywa tak, że dana sesja wymaga metamorfozy. Koloryzacji włosów lub konkretnej fryzury. Anja Rubik znana jest ze swojej jasnej blond fryzury. Natomiast na jednym ze zdjęć wygląda zupełnie inaczej. Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak będzie wyglądać Anja Rubik jao brunetka, teraz masz okazję się przekonać. Fani nie kryli zachwytu tym nietypowym wydaniem modelki!

„Wyglądasz tak dobrze jako brunetka”.

„Anja, jako brunetka też wyglądasz świetnie!”.

„Przepięknie”.

„Wow!”.

Pod zdjęciem jest mnóstwo tego typu komentarzy. Oznacza to tylko jedno – fanom bardzo przypadła do gustu ciemnowłosa wersja modelki. A jak Wam się podoba? Podzielacie entuzjazm jej fanów?