Programy reality show są bardzo popularne, zwłaszcza te o tematyce randkowej. Bardzo często jest tak, że mało osób się przyznaje do ich oglądania, ale statystyki mówią same za siebie – oglądalność tego typu programów wciąż rośnie. Im odważniejsza koncepcja, tym więcej widzów. „Hotel Paradise” od samego początku budził zaciekawienie. Był popularny do tego stopnia, że stacja zdecydowała się na realizację drugiej edycji. Widzowie programu jeszcze przed emisją mieli szansę poznać osoby, które biorą udział. Jedna z uczestniczek wprawiła w zachwyt wszystkich internautów. Ania Matyasek to jedna z przyszłych mieszkanek rajskiego hotelu.

Wieniawa we Włoszech pokazuje efekty swoich treningów. Fani celebrytki są zachwyceni jej zdjęciami w bikini

Ania Matyasek uczestniczką „Hotel Paradise”

31 sierpnia wystartował najnowszy sezon programu „Hotel Paradise”. Kontrowersyjny reality show przyciąga przed ekrany telewizorów wielu widzów. Uczestnicy programu mą swoje własne, oficjalne konta na Instagramie, które możecie zaobserwować! Jeszcze przed emisją dowiadywaliśmy się, kto zamieszka w przepięknym hotelu. Biorące udział w programie osoby mają szansę stać się celebrytami. Muszą tylko przekonać do siebie widzów i swoją osobowością zachęcić ich do obserwowania ich i wspierania zarówno podczas emisji, jak i w późniejszym czasie. Jednak jeszcze przed wyemitowaniem pierwszego odcinka internauci pokochali jedną z uczestniczek…

Sukienka maxi z Mosquito. Marietta Fiedor zachwyciła fanów swoim wyborem. Wygląda zjawiskowo!

Piękna uczestniczka „Hotelu Paradise”

Ania Matyasek została ujawniona jako uczestniczka jeszcze przed emisją programu i z miejsca skradła serca wszystkich internautów. Mają oni okazję obejrzeć i nieco poznać uczestników dzięki ich profilom na Instagramie. Widzowie programu dzięki obserwowaniu kont mogą poznawać o wiele lepiej swoich ulubieńców. Widać to po komentarzach, które zostawiają pod zdjęciami. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się profil Ani Matyasek. Wiele osób jest zachwyconych urodą dwudziestopięcioletniej blondynki.

„W końcu jakaś ładna dziewczyna”.

„Jaka piękna!”.

„Cóż to za ślicznotka?”.

„Jak modelka!”.

Nic dziwnego, że dziewczyna zachwyca wyglądem! Ania Matyasek w 2019 była finalistką Miss Dolnego Śląska, a w 2018 roku półfinalistką Miss Wielkopolski. A jak Wam podoba się uczestniczka „Hotelu Paradise”?

Ania Matyasek źródło: instagram.com/anna_hotelparadise2