Kiedyś buntowniczka, miłośniczka ostrych imprez i bohaterka licznych skandali. Dzisiaj – przykładna matka szóstki dzieci, działaczka społeczna i wybitna aktorka. Angelina Jolie to bez wątpienia jedna z najbarwniejszych postaci show biznesu.

Angelina Jolie w imponującej charakteryzacji. To video stało się hitem sieci

Aktorka na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę, nie zmieniło się jednak jedno – jej niezwykła uroda. Jolie od lat uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie. I trudno się z tym nie zgodzić, aktorka naprawdę zniewala urodą.

Angelina Jolie w nowym kolorze włosów.W tak jasnym odcieniu jest nie do poznania

Niestety jej wygląd wzbudza też niepokój. Wyjątkowo szczupła figura aktorki od lat jest przedmiotem publicznej debaty. Fani podejrzewają u idolki anoreksję, a media często zarzucają jej promowanie niezdrowych kanonów piękna.

Marzyła o uśmiechu Angeliny Jolie. Teraz nie może zamknąć ust!

Fani zwrócili też uwagę na pewną zastanawiającą kwestię – aktorka mimo wychudzonej sylwetki, która niestety nie sprzyja zachowaniu młodego wyglądu, niemal zupełnie pozbawiona jest zmarszczek na twarzy. A wręcz przeciwnie – jej twarz jest idealnie gładka. Zdaniem internautów aktorka zawdzięcza to nie genom, a zabiegom medycyny estetycznej. Przypuszczają, że regularnie stosuje botoks i wypełniacze.

OMG! Angelina Jolie coraz bardziej przypomina swój własny cień! (FOTO)

I faktycznie – na najnowszych zdjęciach z premier Czarownicy 2 twarz aktorki wygląda niemal jak u 20-latki.

Co myślicie?