Aneta Zając od wielu lat związana jest z serialem Pierwsza Miłość. Aktorka wciela się w nim w postać Marysi, której losy widzowie śledzą już od ponad 15 lat. Oprócz głównej roli w serialu, popularność przyniósł jej udział w programie Taniec z gwiazdami, który wygrała razem z partnerem Stefanem Terrazzino.

Aktorka jest także bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie często pokazuje efekty swoich metamorfoz. A zdecydowanie jedną z największych była praca nad sylwetką. Anecie udało się zrzucić ponad 10 kilogramów.

Łysa Aneta Zając. Drastyczna metamorfoza wprawiła w szok jej fanów

Nowa figura zainspirowała aktorkę także do zmiany fryzur. Ostatnio gwiazda mocno zaskoczyła swoich fanów publikując zdjęcie z ogoloną głową. Niespodzianka okazała się być przygotowaniem do nowej roli filmowej. Teraz gwiazda znów opublikowała zdjęcie z kolejnej metamorfozy. Tym razem nowa fryzura to jej prawdziwe włosy. Aktorka zdecydowała się na odświeżenie koloru i odżywienie włosów. A mała zmiana bardzo spodobała się jej fanom:

Super już coraz dłuższe

Polska Jennifer Aniston

Ślicznie

Ale masz mega włosy

Jak 18 latka

Matko jak świetnie wyglądasz świetna metamorfoza . Może i na mnie przyjdzie kiedyś pora 

Deynn upodabnia się do Kylie Jenner. Stawia na mocną metamorfozę

Aktorka napisała, że nowy wygląd to zasługa odżywiającego zabiegu na włosy, dzięki któremu wyglądają na zdrowsze i pełne objętości. W komentarzach pojawiło się wiele komplementów, a niektórzy internauci porównywali Anetę Zając do Jennifer Aniston. Musimy przyznać, że aktorki rzeczywiście są do siebie podobne.