Królowa brwi, czyli Anastasia Beverly Hills nie ustaje w działaniach, by zmieniać wygląd twarzy kobiet na świecie jedynie za pomocą makijażu brwi! To właśnie ona jako jedna z pierwszych osób na świecie zwróciła uwagę na to, że drobne zmiany w brwiach mają wpływ na to, jak postrzegamy drugą osobę. Jej pomady i tinty do brwi zrewolucjonizowały rynek, a z jej produktów korzystają m.in. Kardashianki, Victoria Beckham czy Jennifer Lopez. I kiedy wydawało się, że ABH zrobiła dla brwi wszystko, co było możliwe, marka wprowadza na rynek nowy produkt. Czym tym razem się wyróżni?

ZOBACZ TEŻ: CZY WIESZ, KTO STOI ZA MARKĄ ANASTASIA BEVERLY HILLS? POZNAJ ANASTASIĘ SOARE

Fani marki wiedzą doskonale, że w ofercie ABH jest dosłownie wszystko do brwi: cienie, pomady, kredki, utrwalacze i tusze. Do szerokiego wyboru dołącza właśnie Dipbrow Gel, który jest intensywnie napigmentowanym żelem z pełnym kryciem. 11 odcieni powstały w pełnym macie z zapewnieniem, że utrzymują się w jednym miejscu przez cały dzień.

Formuła Dipbrow Gel jest odporna na rozmazywanie się i jest wodoodporna, więc jest doskonałym produktem dla każdej kobiety, która prowadzi aktywny tryb życia i nie ma czasu w ciągu dnia na poprawianie mankamentów makijażu.

Dodatkowe plusy? Pędzelek w produkcie jest bardzo mały, toteż zapewnia ogromną precyzję i pozwala nie tylko na nadanie kształtu brwiom, lecz także na dorysowanie dokładnych, niewielkich włosków w wybranym miejscu. Nie powinno być też problemu z zakończeniem brwi, które w wielu przypadkach są bardzo trudne do zrobienia i psują cały efekt.

ABH zapewnia, że wśród 11-stu odcieni każda kobieta na świecie będzie w stanie znaleźć coś dla siebie. Zarówno ciepłe, jak i chłodne odcienie są w różnych kolorach, toteż jesteśmy w stanie uwierzyć w te zapewnienia.

ZOBACZ TEŻ: Bez makijażu nie wychodzą z domu. Ujawniamy, co starają się ukryć

Od kiedy produkt będzie dostępny? Do sklepów trafi 7 marca, ale już od 4 marca będzie dostępny online na stronie ABH, która od pewnego czasu ma już wysyłkę do Polski. Przypominamy, że produkty marki można w Polsce znaleźć w drogeriach Sephora.