W czwartek Amber Heard złamała się w sądzie, twierdząc, że podczas toczącej się walki prawnej z byłym mężem Johnnym Deppem, codziennie otrzymuje groźby śmierci. Jedna z grożących osób miała rzekomo zagrozić umieszczeniem dziecka Heard w kuchence mikrofalowej.

5 WSTRZĄSAJĄCYCH zeznań Amber Heard

36-letnia aktorka, zajmując stanowisko, była bliska łez. Stwierdziła, że w trakcie procesu o zniesławienie otrzymywała „setki gróźb śmierci”. „Ludzie szydzą z mojego zeznania o byciu napadniętą… to jest bolesne. Bolesna i najbardziej upokarzająca rzecz, przez którą kiedykolwiek musiałam przejść”, powiedziała podczas zeznawania. Heard stwierdziła także, że chce, aby Depp „zostawił ją w spokoju”.

Heard wierzy, że gwiazda filmu „Piraci z Karaibów” ma zdolność powstrzymania masowego trollingu ze strony legionu swoich fanów, ale nie chce tego zrobić. Ponadto stwierdziła także, że Depp zachęca swoich fanów do jej dyskredytowania. Twierdzenia aktorki, że jest nękana w Internecie, nie wydają się przesadzone. Osoby stojące po stronie aktora zaatakowały również psychiatrę dr Davida R. Spiegla za zeznawanie w imieniu Heard.

Depeche Mode już nigdy nie będzie takie samo. Zmarł Andy Fletcher

Sonda

Amber Heard

Kto powinien wygrać proces?