Jeden z największych internetowych gigantów – Amazon szykuje wielką niespodziankę i wkracza do świat piękna z własnymi kosmetykami do makijażu!

ZOBACZ TEŻ: PASTYLKI DO ZĘBÓW ZAMIAST PASTY? TO MOŻE ZMIENIĆ TWÓJ PORANEK

Zazwyczaj Amazon kojarzy się z możliwością kupienia dosłownie wszystkiego, ale nie był zbyt popularny jeśli chodzi o kosmetyki. Najwidoczniej firma postanowiła to zmienić, bo właśnie szykuje nowe autorskie produkty. Linia kosmetyków do makijażu ma być uzupełnieniem istniejącej już marki modowej.

Kolekcja ma obejmować takie produkty jak: szminki do ust, cienie, podkłady, ale też akcesoria do paznokci, które można kupić w całym pakiecie albo indywidualnie.

Ceny zaczynają się już od 5 dolarów – np. za cały zestaw do ust, który nazwany został Absolute Elegance , w którego skład wchodzą konturówka do ust i pomadka, czyli około 20 zł.

Kolekcja zawiera też aż 8 różnych palet cieni do powiek, tusz do rzęs Blue Volumising (można kupić razem z kredką do oczu), bronzer i rozświetlacz. Ale to nadal nie wszystko – Amazon wchodzi też w świat paznokci oferując zestaw, w którego składzie znajduje się baza, lakier i olejek do paznokci. Cały zestaw nazywa się Everyday Beauty Lacquer Trio. Cała kolekcja Amazon jest dostępna pod nazwą FIND.

ZOBACZ TEŻ: KYLIE JENNER MA SPORĄ KONKURENCJĘ. KIM TEŻ SZYKUJE WALENTYNKOWE NIESPODZIANKI!

Myślicie, że okażą się hitem?

Amazon właśnie wprowadza na rynek kosmetyki własnej marki!

Amazon właśnie wprowadza na rynek kosmetyki własnej marki!

Amazon właśnie wprowadza na rynek kosmetyki własnej marki!