Amanda Bynes to zapomniana idolka nastolatek, która w niczym nie przypomina już uroczej dziewczyny z takich hitów jak Ona to on, czy Łatwa dziewczyna. Gigantyczna sława w młodym wieku negatywnie odbiła się na psychice Bynes, która popadła w uzależnienie od narkotyków i problemy z prawem. Teraz, po latach na dnie, próbuje odzyskać kontrolę nad własnym życiem i wrócić do świata show-biznesu.

Ta idolka nastolatek trafiła na samo dno. Teraz próbuje wrócić

Bynes przypomniała o sobie, zakładając konto w mediach społecznościowych. Próbą zwrócenia na siebie uwagi była też oryginalna koloryzacja włosów, dzięki której nie można przejść obok niej obojętnie.

Vanessa Hudgens przyłapana bez makijażu! Szok!

Ostatnio paparazzi przyłapali zapomnianą celebrytkę, kiedy ta wychodziła z sądu. Największą uwagę przykuła jednak nie jej oryginalna fryzura, a mało trafiona stylizacja.

Kesha rezygnuje z makijażu. Piosenkarka żegna się z podkładem i pokazuje piegi!

Bynes zdecydowała się na obcisłą i bardzo krótką spódnicę z wysokim stanem i szarą koszulę zapiętą pod szyję. Zdaniem internautów stylizacja nie dość, że skróciła jej sylwetkę i podkreśliła kilka nadprogramowych kilogramów, to była też wyjątkowo niestosowna jak na tę okazję.

Natalie Portman szokuje głębokim dekoltem. Fani są podzieleni

Trzeba jednak przyznać, że celebrytka naprawdę próbowała być elegancka. Niestety, z marnym skutkiem.

Co o tym myślicie? A może to internauci przesadzają?