Alexa Chung to brytyjska ikona mody, projektantka, prezenterka telewizyjna, modelka i autorka książek. Alexa to prawdziwa it girl, której wcale nie trzeba jakoś specjalnie przedstawiać. Na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów, a do długiej listy możemy teraz dopisać kolejny -właśnie została nową międzynarodową ambasadorką L’Oréal Professionnel! Alexa reprezentować będzie m.in. popularną linię produktów do długotrwałej regeneracji włosów, która w 2018 roku zaprezentowana zostanie w nowej odsłonie.

ZOBACZ: LISA ELDRIDGE MALUJE ALEXĘ CHUNG (VIDEO)

L’Oréal Professionnel miał już okazję współpracować z Alexa Chung, i to całkiem niedawno bo w maju w 2017 r. w Londynie, za kulisami lansowania jej pierwszej linii odzieży, ALEXACHUNG. Ponownie spotkali się z nią podczas jesiennej edycji paryskiego Tygodnia Mody 2017.

„Jesteśmy zachwyceni, że międzynarodową ambasadorkę L’Oréal Professionnel w 2018 roku będzie Alexa Chung, która w pełni uosabia najważniejsze wartości marki. To trendsetterka, która nadaje kierunek nowym trendom. Moda jest jej pasją. Alexa wierzy też w wartość dodaną, jaką zapewnia profesjonalne fryzjerstwo. Jej osobowość świetnie uosabia kobietę L’Oréal Professionnel – pewną siebie, elegancką, impertynencką i wolną. Będzie prezentować dwa najważniejsze lansowania marki w 2018 roku, które dotyczą produktów do pielęgnacji włosów i koloryzacji” – mówi Marion Brunet, międzynarodowa dyrektor generalna L’Oréal Professionnel.

ZOBACZ: ALEXA CHUNG ZAPROJEKTOWAŁA TOREBKĘ, NA KTÓRĄ CIĘ STAĆ

Myślicie, że dobrze poradzi sobie w nowej roli?

Alexa Chung nową międzynarodową ambasadorką L'Oréal Professionnel!