Blogerki urodowe zrobią wiele dla wzbudzenia zainteresowania. Było już wyzwanie 100 warstw makijażu, były kosmetyki inspirowane jednorożcami… Od jakiegoś czasu ogromną popularnością cieszą się azjatyckie czarne maski peel off, które pomagają w mocnym oczyszczeniu skóry. Niektóre dziewczyny nie poprzestają na nakładaniu tego produkty wyłącznie na twarz…

ZOBACZ: TEN FILMIK TO NAJBARDZIEJ BOLESNA RZECZ JAKĄ DZIŚ ZOBACZYCIE

Jakiś czas temu na YouTube pojawiło się video, na którym znana blogerka, Nicole Skyes, dosłownie od stóp do głów wysmarowała się wspomnianą wyżej maseczką. Nałożyła ją na nogi, brzuch, ręce i plecy. Zużyła aż 9 tubek produktu. Zdradziła, że wcześniej pozbyła się owłosienia z całego ciała – te z Was, które choć raz testowały maseczkę na pewno wiedzą dlaczego.

Kiedy maska wyschła, blogerka przystąpiła do „zrywania”. Tak, możemy sobie tylko wyobrazić, że nie była to najprzyjemniejsza czynność na świecie… Dziewczyna krzyczała z bólu, ale… czego się nie robi dla odsłon. A zebrała ich całkiem sporo, video w dwa miesiące zostało wyświetlone prawie 7,5 miliona razy!

ZOBACZ TEŻ: O CZYM PAMIĘTAĆ PRZY DEPILACJI WOSKIEM? OTO KILKA WAŻNYCH WSKAZÓWEK

Odważyłybyście się?