Magazyn Cosmopolitan organizuje akcję, której celem ma być uświadomienie, jak chronić się przed skutkami działania słońca: zmarszczkami, przebarwieniami i (tak!) nowotworem skóry. Poznaj nie tylko zagrożenia, ale przede wszystkim sposoby na to, by im zapobiegać. Od dziś opalaj się tylko dla przyjemności. Bez szkody dla zdrowia. To jest możliwe!

W wakacyjnych wydaniach COSMO znajdziesz kod, który pozwoli Ci na zakup absolutnie unikatowej bransoletki, która jest symbolem międzynarodowej AKCJI COSMOPOLITAN OPALAJ SIĘ BEZPIECZNIE.

Część dochodu ze sprzedaży limitowanej serii 3000 bransoletek wydawnictwo przekaże na rzecz Fundacji „Tam i z Powrotem”, której celem statutowym jest wspieranie Centrum Onkologii – Instytutu im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie. Jednym z programów Fundacji jest rozbudowa i modernizacja Oddziału Intensywnej Opieki Medycznej oraz Kliniki Nowotworów Tkanek Miękkich, Kości i Czerniaków.

Więcej informacji tutaj.

COSMO otwiera sezon na bezpieczne opalanie. Dołącz do grupy celebrytek, które już noszą naszą unikatową bransoletkę, specjalnie wyprodukowaną przez markę Kelly Melu.

DO WYBORU 3 MODNE KOLORY: brąz, beż i biel!

Akcja Cosmopolitan: Opalaj się bezpiecznie!

Akcja Cosmopolitan: Opalaj się bezpiecznie!

Akcja Cosmopolitan: Opalaj się bezpiecznie!