Urodziny Agnieszki Włodarczyk już wkrótce! Niedługo popularna polska aktorka będzie obchodziła okrągłe czterdzieste urodziny. Na swoim profilu na Instagramie opublikowała przemyślenia i refleksje, które odnoszą się do jej życia. Jak podsumowała swoją karierę?

Gwyneth Paltrow skończyła 48 lat. Swoje urodziny uczciła… opublikowaniem nagiego zdjęcia!

Agnieszka Włodarczyk

Gwiazda jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd polskiego kina. Od wielu lat fani chętnie obserwują rozwój jej kariery, która wciąż i wciąż się rozwija. Obecnie wraz z ukochanym wyjechała z Polski. Czas spędza na jednej z indonezyjskich wysp. Na razie nie planuje powroty, gdyż pragnie odpocząć od Polski i jej klimatu. Rajskie temperatury i nieubłaganie zbliżająca się czterdziestka sprawiły, że w głowie aktorki zaczęło pojawiać się coraz więcej myśli. Urodziny Agnieszki Włodarczyk już wkrótce! Co sądzi o swoim życiu?

Urodziny Agnieszki Włodarczyk

Urodziny to dla wielu osób czas refleksji nad życiem. Zaczynamy się zastanawiać nad swoimi dokonaniami i wyborami, których dokonaliśmy. Właśnie taki nastrój ogarnął Agnieszkę Włodarczyk, która podzieliła się swoimi myślami z internautami.

„Teraz ciąg dalszy wywodów „przedczterdziestkowych” o tym, że w sumie równa ze mnie babka” – rozpoczęła swój wpis. – Nie kradnę, nie kłamię, nikogo nie wykorzystuję, wszystko co zarobiłam, zarobiłam uczciwie czasem ciężką, rzadziej lekką pracą, dzięki czemu nie mam teraz kredytów. Nie zawsze były tłuste lata, więc nauczyłam się oszczędzać, nie mam wielkich potrzeb, nie żyje na wyrost, na pokaz, na kredyt”.

Agnieszka Włodarczyk w swojej wypowiedzi bardzo podkreślała to, że nigdy nie próbowała żyć ponad stan. Odniosła się także do tego, że bardzo często kupuje w lumpeksach i nie nosi drogich ubrań, za to stara się dbać o środowisko i zwierzęta.

„Nie wzbudzam w ludziach poczucia, że są gorsi, nie wywyższam się, nie robię zakupów na Moliera, nie jeżdżę „lambo” z wypożyczalni ściemniając że to moje, nie kupuję drogich ciuchów, często ubieram się w lumpeksach, o czym doskonale wiecie. W ramach możliwości dbam o środowisko. Kocham zwierzęta, nie nosze futer i nie prowadzę imprez dla firm futrzarskich nawet wtedy, kiedy nie mam z czego żyć. Nie reklamuję kosmetyków testowanych na zwierzętach”.

Natalia Siwiec w fenomenalnej sukience na urodzinach córeczki. Zebrała mnóstwo komplementów

Nauka na przyszłość

Zwróciła także uwagę na to, że zawsze stara się ponosić konsekwencje i wyciągać naukę ze swoich błędów. To niezwykle ważna dla każdego z nas cecha, która pozwala nam się wciąż rozwijać i nie trwać w miejscu.

„Jestem dorosła, biorę na klatę konsekwencje moich życiowych decyzji. Uczę się na błędach, wyciągam wnioski, pokornieje, czytam, oglądam, analizuje. Kocham życie i święty spokój. Z wiekiem cenie go sobie coraz bardziej. A skoro mowa o wieku… Cieszę się, że dożyłam do 40, cieszę się każdym dniem, nie wszystkim jak wiecie było to dane.
Więc tak, mam nadzieję nadal „się starzeć” i korzystać ze wszystkich dobrodziejstw, które daje mi życie”.

Co myślicie o takim podsumowaniu? Was również nachodzą tego typu refleksje przed urodzinami?