W ostatnim odcinku „Top Model” odpadła Agnieszka Skrzeczkowska, jedna z największych faworytek widzów. Fani nie zgadzają się z decyzją jury, czyżby w swojej ocenie popełnili błąd?

Kasia Struss w zjawiskowej kreacji polskiego projektanta podczas finału „Top Model 8”

Agnieszka Skrzeczkowska w „Top Model”

Uczestniczka gdy tylko pojawiła się w programie, wzbudziła ogromną sympatię telewidzów, którzy pokochali ją nie tylko za nieziemską urodę, ale również za historię, którą opowiedziała w programie. Wielu fanów programu zdecydowało, że to właśnie Agnieszka zostanie ich faworytką. W ostatnim odcinku uczestnicy musieli zmierzyć się z sesją na wysokości. Jury zdecydowało, ze to jej zdjęcie jest najsłabsze, przez co musiała opuścić program. W mediach społecznościowych od razu zawrzało. Fani programu nie zgadzają się z decyzją jury.

Błędna decyzja?

Agnieszka Skrzeczkowska postanowiła pożegnać się z widzami i opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które sprawiło, że odpadła z programu. W opisie zawarła podziękowania za wsparcie, które okazało jej tyle osób.

„Dziękuję wszystkim za meeeeega wsparcie!!! Awww, starałam się być prawdziwą Power Girls!!!”.

Pod zdjęciem od razu zaczęły pojawiać się komentarze fanów. A ma ich wielu, jej profil obserwuje blisko 74 tysiące osób! Większość z nich wyraża sprzeciw wobec decyzji jury oraz komplementy dla niesamowitej uczestniczki, która bardzo szybko stała się ulubienicą internautów.

Anja Rubik w odważnej sesji zdjęciowej. Ochrona środowiska przechodzi na wyższy level

„Nie oglądam już „Top Model”… nie ma dla kogo”.

„I już nie ma po co oglądać „Top model””.

„Przecież to zdjęcie jest piękne”.

„Jesteś bardzo silną kobietą i poradzisz sobie, świat modelingu nadal stoi otworem”.

A Wy zgadzacie się z ostatnim komentarzem? Agnieszka Skrzeczkowska ma szansę zostać top modelką? Dla jej fanów mamy dobrą wiadomość – Agnieszka wciąż bardzo aktywnie działa w social mediach oraz wraz z partnerką prowadzi kanał na Youtube. Możemy być pewni, że spotkamy ją jeszcze nieraz!