Agnieszka Kaczorowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Często wspomina na nim o swoim szczęściu związanym z macierzyństwem. Jednakże pod jej zdjęciami pojawia się mnóstwo złośliwych komentarzy. Jak Agnieszka Kaczorowska radzi sobie z hejtem? W jednym z najnowszych wpisów możemy znaleźć odpowiedź!

Marcelina Ziętek wzięła sprawy w swoje ręce. Stanowczo odpowiedziała na hejt, który otrzymuje

Szczęście w prywatnym życiu

Odkąd Agnieszka stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w polskim show-biznesie, przybywa jej obserwujących na Instagramie. Na tym lubianym przez miliony ludzi na całym świecie portalu społecznościowym dzieli się swoimi przeżyciami oraz swoim szczęściem związanym z życiem prywatnym. Jako że niedługo ma urodzić się jej drugie dziecko z Maciejem Pelą, wśród jej zdjęć przeważają te związane z macierzyństwem. Niedawno gwiazda postanowiła podzielić się z fanami efektami sesji zdjęciowej i napisać, jak sobie radzi ze złośliwymi komentarzami, których nie brakuje pod jej zdjęciami. Jak Agnieszka Kaczorowska radzi sobie z hejtem? Koniecznie poznajcie jej sposoby!

Jennifer Lopez odpowiada na atak hejterów pod postem w którym chwali działanie kosmetyków J.Lo Beauty

Jak Agnieszka Kaczorowska radzi sobie z hejtem?

Agnieszka Kaczorowska opublikowała na Instagramie zdjęcie z mężem. W opisie wspomniała właśnie o hejcie, który w internecie jest wszechobecny i z którym styka się zarówno ona, jak i jej mąż.

Często dostaję pytanie „jak sobie radzę / radzimy z hejtem, nieżyczliwymi komentarzami, żartami niskiego lotu na nasz temat, fake newsami czy docinkami?”… i wiecie, jaki mamy najczęściej sposób? Śmiech!!!
Tak, bardzo dużo żartujemy na temat tekstów, które czytamy bądź słyszymy, które są niezgodne z prawdą i w zamierzeniu autorów mają być „krzywdzące”. Ich poziom zazwyczaj jest naprawdę żałosny (wiem, to mocne słowo, ale trudno znaleźć inne), dlatego większość rzeczy nas strasznie śmieszy i potem często dla żartu rzucamy w domu tekstami mało przychylnych internautów.

Agnieszka w swoim komentarzu podkreśla, jak ważne jest nieprzejmowanie się hejtem i spróbować przekonać się do uśmiechnięcia się nawet jeśli wydaje się, że nie mamy na to wcale ochoty. Swój wpis opatrzyła także cytatem George Sand:

Wesołość jest najlepszą higieną ciała i umysłu.

Ma rację?