Gwiazdy uwielbiają metamorfozy, a ich fani uwielbiają być nimi zaskakiwani, dlatego chętnie śledzą poczynania swoich idoli w mediach społecznościowych. Kobieta zmienną jest, to wiadomo. Niektóre kobiety zmieniają rysy twarzy, inne fryzurę czy kolor włosów. Tym razem na wielką metamorfozę postawiła Agnieszka Dygant.

Aktorka opublikowała zdjęcie na Instagramie, na którym prezentuje nowy kolor włosów. Agnieszka zrezygnowała z czekoladowych pasm i postawiła na jasne odcienie blondu. Jej fryzura to jeden z najgorętszych trendów tego sezonu.

ZOBACZ TEŻ: Oto największe trendy w koloryzacji włosów na rok 2018 – TOP 8! (FOTO)

Odrosty pojawiające się kilka tygodni po farbowaniu zwykle uważane były za wielką gafę. W końcu stały się modne. Wszystko za sprawą fryzjera Jason’a Hogan’a. Według stylisty celebrytów odpowiednio wykonana koloryzacja z ciemniejszymi odcieniami u nasady to najmodniejsza koloryzacja tej wiosny.

To wielowymiarowa, nowoczesna technika tak zwanego blondingu, która pozostawia mały, subtelny cień na czubku głowy. Dzięki tej metodzie koloryzacja wygląda bardzo naturalnie, czego dowodem mogą być włosy Agnieszki Dygant. Naszym zdaniem wygląda rewelacyjnie!

ZOBACZ TEŻ: Trend przyjazny szatynkom. Koloryzacja Rose Brown podbija Instagram!

Piękna metamorfoza!

Powroty do domu.. uwielbiam☀️#niepołamani #⛷#niedzielka #każdy #robi #co #chce #✌️

Post udostępniony przez agnieszka dygant (@agnieszka_dygant_official)