0% SOLI ALUMINIUM 
0% STRESU PRZED POTEM
100% KOMFORTU
24H OCHRONY DLA SKÓRY

Niemożliwe staje się możliwe!

adidas adipure

Do tej pory musieliśmy wybierać między skuteczną ochroną antyperspirantu zawierającego sole aluminium, a dezodorantem, który jedynie pozbywa się nieprzyjemnego zapachu, nie walcząc z potem. Antyperspirant adidas Adipure to bezkompromisowa propozycja spełniające wymagania Twoje… i Twojej skóry!

W walce z potem, antyperspiranty i dezodoranty działają w inny sposób. Dezodoranty zwalczają nieprzyjemny zapach lub zmniejszają ilość wywołujących go bakterii. Antyperspiranty natomiast regulują wilgotność skóry, zazwyczaj przez działanie soli aluminium, która jest wchłaniana przez kanały potowe. Ale Adipure działa w zupełnie inaczej!

POZNAJ INNOWACYJNY I BEZKOMPROMISOWY ANTYPERSPIRANT PRZYJAZNY DLA TWOJEJ SKÓRY

W celu zaspokojenia wszystkich potrzeb klientów, marka adidas opracowała dotąd niedoścignioną alternatywę dla soli aluminium. Po 10 latach badań Centrum Innowacji stworzyło antyperspirant wykorzystujący opatentowaną technologię Cotton-tech™, dbającą o skórę i umożliwiająca jej oddychanie.

ZERO ZATKANYCH PORÓW – ZERO POCENIA
100% LEKKOŚCI

Antyperspirant adidas Adipure ekspresowo wchłania pot dzięki opatentowanej, inteligentnej formule Cotton-tech™. Jej mechanizm przypomina działanie mini gąbeczek znajdujących się na powierzchni skóry i pochłaniających pot. Zamykają go w swoim wnętrzu, zapewniając nam nieustanne uczucie świeżości 
i lekkości. Co więcej, gąbeczki bardzo szybko wysychają i odparowują wilgoć, 
dzięki czemu ponownie są gotowe do działań i walki z potem – aż do 10 razy po jednej aplikacji!

Technologia Cotton-tech™ działa na trzech etapach:

– Wchłanianie potu: formuła przechwytuje i absorbuje pot niczym gąbka, kontrolując tym samym wilgotność skóry.

– Suszenie: Wysusza pot, gdy tylko zacznie go przechwytywać.

– Długotrwałe działanie: formuła zapewnia ochronę twojej skórze przez 24 godziny.

Adipure, przetestowany przez grupę sportowców, zapewnia natychmiastowy komfort, skuteczność i świeżość. Oferuje poziom kontroli wilgotności porównywalny do antyperspirantu z solami aluminium, przy czym pozwala skórze oddychać i nie zatyka jej porów, zapewniając jednocześnie maksymalną ochronę przez 24 godziny.

ZAPACH I OPAKOWANIE
Formuła Adi-pure posiada przyjemny zapach, który towarzyszy nam przez cały dzień. Wersja dla mężczyzn posiada czysty i orzeźwiający aromat, łączący skórki cytrusów i jaśmin z aromatycznym drzewem piżmowca. Adipure dla kobiet to zestawienie świeżości zielonych cytrusów i słodkości kwiatowych pyłków. Brak alkoholu w ich formule sprawia, że produkt jest delikatny dla skóry i zapewnia jej właściwy poziom pH.

Wraz z wysoce zaawansowaną formułą zadbaliśmy również o wygląd opakowania. W wersji dla mężczyzn jest eleganckie i srebrne – symbolizuje skuteczność i czystość, podczas gdy fioletowy kolor dla kobiet odzwierciedla niezwykłą dbałość o skórę. Dynamiczna szata graficzna na obydwu opakowaniach obrazuje moc ochrony dzięki innowacyjnej technoligii Cotton-tech. Odważna i wyraźna czcionka oraz charakterystyczne trzy paski uzupełniają całość i pokazują jej siłę.

CENA I DOSTĘPNOŚĆ

Antyperspiranty Adipure będą dostępne w wersji dla mężczyzn i kobiet, w sprayu (od czerwca) i roll-onie (od lipca), w wybranych drogeriach od lipca 2016 roku.

Cena spray: 14,49 zł / 150 ml
Cena roll-on: 14,49 zł / 50 ml

REWOLUCJA W ŚWIECIE ANTYPERSPIRANTÓW!

REWOLUCJA W ŚWIECIE ANTYPERSPIRANTÓW!

REWOLUCJA W ŚWIECIE ANTYPERSPIRANTÓW!

REWOLUCJA W ŚWIECIE ANTYPERSPIRANTÓW!

REWOLUCJA W ŚWIECIE ANTYPERSPIRANTÓW!