Markę adidas charakteryzuje całkowite zaangażowanie we wspieranie sportowców oraz przewidywanie potrzeb nowoczesnego treningu. Dzisiejsi sportowcy – zarówno amatorzy jak i profesjonaliści – mają bardzo wysokie oczekiwania zarówno wobec sprzętu, na którym ćwiczą, jak i odzieży, którą noszą podczas treningu. Jednak na czele ich listy jest komfort – chcą czuć się dobrze, świeżo i pewnie.

Dlatego tak istotna jest odpowiednia ochrona, oparta na nowoczesnej technologii, która w czasie treningu chłodzi ciało i kontroluje wilgoć.Dziś adidas – jedyna sportowa marka w kategorii dezodorantów – wprowadza świat kosmetyków w Climacool® – technologię wykorzystywaną dotychczas w produkcji sportowej odzieży i obuwia adidas, która umożliwia swobodną wentylację powietrza, aby utrzymać chłód i suchość w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów. rnrnClimacool®, będąca ogromnym sukcesem w segmencie odzieży (ponad 80 milionów sprzedanych sztuk w 2014r.) od teraz wkracza w świat dezodorantów. Antyperspiranty adidas, jako pierwsze na rynku wykorzystujące technologię Climacool® dają uczucie świeżości i suchości, nawet po kilku godzinach treningu czy też w trakcie bardzo intensywnego dnia w pracy.

Co więcej – zawarte w nich kapsułki świeżości sprawiają, że im większy jest wysiłek, tym lepsze działanie. rnrnAdidas - formuła najlepsza w swojej klasieDEZODORANT, KTÓRY PRACUJE TAK CIĘŻKO, JAK TY

Nigdy nie wiesz, jak ciężki dzień jest przed Tobą. Jednak z technologią Climacool® zawsze masz pewność, że niezależnie od poziomu stresu w pracy czy czasu spędzonego na intensywnym treningu, aktywna formuła dezodorantu dopasuje się do Ciebie.

TECHNOLOGIA CLIMACOOL®

Zastosowana w dezodorantach technologia Climacool® opiera się na orzeźwiających mikrokapsułkach, aktywowanych pod wpływem ruchu, uwalniających się stopniowo z biegiem czasu. Pierwszy wybuch świeżości następuje już w momencie aplikacji dezodorantu. Zwiększony poziom stresu i wysiłek w ciągu dnia powodują, że pod wpływem tarcia i wilgoci dochodzi do rozrywania następnych kapsułek, a w konsekwencji do kolejnych impulsów orzeźwienia. Błyskawicznie odświeżający ładunek zapachowy jest wygenerowany dzięki formule, w której lotne olejki i substancje antyperspirujące zderzają się z cytrusowym zapachem, uwalnianym z kapsułek w trakcie ich pękania. Pierwszy wybuch świeżości to dopiero początek, ponieważ im bardziej się wysilasz, tym lepiej to działa. Antyperspiranty Climacool nie tylko chronią przed wilgocią, bakteriami i nieprzyjemnym zapachem, ale też zapewniają nieograniczoną świeżość dzięki kapsułkom, które nieustannie pękają, kiedy Ty przekraczasz swoje granice.

FORMUŁA NAJLEPSZA W SWOJEJ KLASIE

Antyperspirant Climacool włącza moc technologii Climacool® do i tak już najlepszej w swojej klasie ochrony, zawartej w antyperspirantach adidas. Ta oryginalna formuła zapewnia 48 – godzinną kontrolę nad wilgocią i zapachem, dzięki podwójnemu działaniu składników aktywnych: blokujących oraz pochłaniających, aktywnym, wodoodpornym solom zwalczającym bakterie oraz opatentowanemu przez adidas Kompleksowi Pochłaniania Wilgoci® (moisture absorbing complex), który działa na powierzchni skóry niczym gąbka zbierająca wilgoć.

Już czas przywołać wiosnę! 💜🌷🌹

Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Oficjalne konto adidas Poland (@adidas_pl)

TESTOWANY PRZEZ NAJLEPSZYCH

By zyskać pewność, że formuła nowego antyperspirantu Climacool spełnia standardy technologii tworzonych przez markę adidas, została ona poddana potrójnym testom: badaniom laboratoryjnym, testom na wyselekcjonowanej grupie profesjonalnych sportowców oraz na dużej grupie konsumentów. Testy wykazały, że antyperspiranty Climacool są wybierane chętniej niż antyperspiranty innej marki – lidera na rynku antyperspirantów.

ODWAŻNE, NOWOCZESNE OPAKOWANIE

Design nowoczesnego opakowania pozwala w pełni korzystać z formuły Climacool. Po raz pierwszy marka adidas oddala się o krok od swojego kultowego, czarnego opakowania i prezentuje srebrny look w męskiej wersji dezodorantu, przynosząc jej świeży i współczesny charakter. Damska wersja antyperspirantu uzupełnia męski odpowiednik. Cała w bieli, komunikuje uczucie czystości i wypielęgnowania. Z kolei jasne niebieskie graficzne fale, obecne na obu produktach oraz na wszystkich wizerunkach reklamowych, reprezentują technologię kapsułek w akcji: świeżość przez cały dzień.

WARIANTY

Dezodorant Climacool będzie dostępny w dwóch wersjach zapachowych – damskiej i męskiej i dwóch wariantach – spray’u i kulce. rn