Fani Adele byli iście podekscytowani, kiedy po internecie zaczęła krążyć plotka o jej romantycznym związku z Richem Paulem, amerykańskim agentem sportowym, reprezentującym wybitnych graczy NBA. Zwłaszcza że po rozwodzie z Simonem Koneckim, wszyscy chcieli ponownie ujrzeć ją szczęśliwą. Piosenkarka oficjalnie potwierdziła związek z Rich Paulem, publikując ich wspólne zdjęcie na weselu.

Dieta SIRT, z której korzysta Adele wciąż zyskuje na popularności. Co ją wyróżnia? Mamy przykładowe menu!

31 maja 2021 roku Rich w jednym z wywiadów ujawnił, że spotyka się z główną gwiazdą popu. Jego agent ujawnił dziennikarzowi jej nazwisko, ale ten nie umieścił go w artykule. 18 lipca para po raz pierwszy pojawiła się wspólnie na meczu NBA. Fotografie pary zalały internet. To wtedy po raz pierwszy pojawiły się plotki o ich związku.

Wczoraj Adele po raz pierwszy opublikowała wspólne zdjęcie z chłopakiem Richem Paulem. Zdjęcie z fotobudki uszczęśliwiło wszystkich jej fanów i śledzących losy piosenkarki internautów. Mimo wszystko w sekcji komentarzy nie zabrakło złośliwych uwag. Internauci dopytują, kiedy piosenkarka ponownie wyda album. Co prawda kobieta zapowiedziała już, że jej nowy album pojawi się jeszcze przed końcem tego roku, jednak to jedyna informacja ujawniona przez piosenkarkę.

Znaleziono ciało, które najprawdopodobniej należy do Gabby Petito, czyli zaginionej przed trzema tygodniami youtuberki