W marcu Britney Spears opublikowała film, na którym widniał brzuch ciężarnej kobiety. Obserwatorzy piosenkarki natychmiast zaczęli spekulować, czy artystka w ten sposób informuje ich o tym, że spodziewa się trzeciego dziecka.

Britney Spears pokazała ciążowy brzuch! Spodziewa się dziecka numer trzy?!

W poniedziałek 11 kwietnia Britney Spears potwierdziła owe wieści i poinformowała swoich fanów, że rzeczywiście jest w ciąży.

Straciłam tak dużo na wadze podczas wycieczki na Maui, tylko po to, żeby znowu przytyć. Pomyślałam „Jezu, co się stało z moim brzuchem?”. Mój mąż powiedział: „Jesteś w ciąży spożywczej, głuptasie”. Więc zrobiłam test ciążowy, no i cóż. Spodziewam się dziecka. (…) Jeśli tam jest dwójka, chyba odlecę. Oczywiście nie będę teraz tak często wychodzić przed paparazzi, bo będą tylko chcieli zrobić mi zdjęcia dla pieniędzy. Jak to już robili”

– napisała na Instagramie.

Britney Spears ma dwóch synów, 16-letniego Seana Prestona i 15-letniego Jaydena Jamesa. Ich ojcem jest były mąż piosenkarki Kevin Federlin. Obecnie artystka zaręczona jest z osobistym trenerem i aktorem Samem Asghari.

Brooklyn Beckham i Nicola Peltz już po ślubie! Suknia panny młodej zachwyca