Pierwszy raz byłam u kosmetyczki mając problemy z trądzikiem młodzieńczym, mając pewnie z 14 lat – wiecie, oczyszczanie, nawilżanie, maseczki. Na pewno część z Was może się z tym utożsamić, bo było to dość popularne kilkanaście lat temu. Warto przy tym jednak zaznaczyć, że zabiegów nie przeprowadzała kosmetyczka gwiazd w LA, a sama wizyta nie kosztowała na pewno tyle, ile weekendowe zabiegi 7-letniej córki Victorii Beckham. Ale co ja tam wiem.

Okej, skoro już ustaliliśmy, że niewiele mamy wspólnego z córką Victorii i Davida Beckhama, to warto teraz zaznaczyć, że ta mała, 7-letnia istotka ostatni weekend spędziła na poważnych zabiegach pielęgnacyjnych u jednego z najlepszych ekspertów urodowych w Europie. I nie, to nie jest żart.

ZOBACZ TEŻ: VICTORIA BECKHAM PĘKA Z DUMY! (FOTO)

Relacją z tego wielkiego wydarzenia podzieliła się na swoim insta stories sama Victoria. Na pewno domyślacie się, że wizyta u takiego specjalisty to nie lada gratka, nie tylko jeśli chodzi o finansową stronę, lecz także terminów. Barbara Sturm nie przyjmuje też w swoim gabinecie każdego – jej stałymi klientkami jest Gwyneth Paltrow, Kim Kardashian West oraz inne celebrytki, aktorki i modelki, znane nam z pierwszych stron gazet.

W każdym razie, na instagramie Victorii mogliśmy obserwować Harper leżącą na stole przystosowanym do zabiegów pielęgnacyjnych. Na głowie ma ochronną czapkę, a kosmetyczka wyciera jej twarz białym ręcznikiem. Pod spodem Victoria napisała “Warto pamiętać o odpowiedniej pielęgnacji i oczyszczaniu twarzy naszych dzieci.” Niestety, nie napisała, jakim dokładnie poddała się jej córka.

ZOBACZ TEŻ: David Beckham SKRYTYKOWANY za pocałunek 7-letniej córki (Instagram)

Po zabiegach pielęgnacyjnych nadszedł także czas na nową fryzurę. Długie, dziewczęce włosy Harper zostały obcięte na boba, który bardzo przypomina nam włosy, które niegdyś nosiła jej mama. Victoria bardzo szybko spotkała się z krytyką za sprawą insta stories oraz zabierania 7-latki do kosmetyczki.

Uważacie, że to dobry wiek na pierwsze zabiegi pielęgnacyjne?

7-letnia Harper Beckham poddała się dziwnym zabiegom kosmetycznym
7-letnia Harper Beckham poddała się dziwnym zabiegom kosmetycznym