Ulubieniec nastolatek zaserwował nam już drugą tej jesieni metamorfozę. I znów — jest ona naprawdę drastyczna.

Noah Centineo drastycznie zmienił wizerunek. Zdecydował się na blond

Noah Cenitneo zyskał międzynarodową sławę, dzięki roli w hitowej produkcji Netflixa Do wszystkich chłopców, których kochałam. Z zawadiackim uśmiechem i bujną czupryną Centineo błyskawicznie podbił serca dziewczyn na całym świecie, a udział w kolejnych produkcjach platformy streamingowej tylko umacniał jego pozycję bożyszcza nastolatek.

Drastyczna metamorfoza gwiazdora „Stranger Things”. Fani są zrozpaczeni

Jakiś czas temu aktor złamał jednak wiele serc, drastycznie odmieniając swój wizerunek. Centineo na początku września zapuścił brodę, którą następnie przefarbował na jasny odcień blondu. Oryginalna metamorfoza nie przypadła do gustu fanom, którzy otwarcie krytykowali decyzje młodego aktora. To jednak nie zniechęciło chłopaka do dalszych eksperymentów, który zdecydował się właśnie ściąć swoje charakterystyczne loki.

Harry Styles ściął włosy. Fani są załamani

Reakcja fanów? Delikatnie mówiąc, rozpaczliwa.

Nie mogę w to uwierzyć, to prawdziwa tragedia
Ktoś powinien go aresztować za to przestępstwo
Tylko nie to! Złamałeś moje serce

O ile blond broda szybko została jedynie mglistym wspomnieniem, o tyle na powrót loków będziemy musieli poczekać znacznie dłużej.

Colin Farrell – nie uwierzycie jak teraz wygląda! Szokująca metamorfoza

Centineo wciąż pozostał tym samym uroczym chłopcem, jednak nie ma już nic wspólnego z dotychczasowym wizerunkiem à la surfer. Bliżej mu teraz do osiedlowego dresa… I niestety, nie jesteśmy pewne czy to zmiana na plus.

Co myślicie?