Michelle Pfeiffer jest jedną z najpopularniejszych aktorek Hollywood. Od początku swojej kariery zachwycała reżyserów niesamowitą urodą oraz wrodzonym talentem. Sławę przyniosła jej rola w drugiej części musicalu Grease. Zaraz po niej pojawiły się kolejne wielkie propozycje filmowe, dzięki którym jej kariera nabrała szybkiego tempa.

Olśniewająca 60-letnia Andie MacDowell przyćmiła wszystkie modelki na PFW

Odtwórczyni roli Kobiety-Kota w filmie Powrót Batmana w reżyserii Tima Burtona oraz kobiety uwikłanej w związek z gangsterem z filmu Człowiek z Blizną skończyła niedawno 61-lat. Wciąż dostaje propozycje ról w kolejnych wielkich produkcjach.

Kiedy była Pierwszą Damą unikała takich fryzur. Michelle Obama w ombre curls

Michelle Pfeiffer wciąż zachwyca urodą, czego dowodem jest jej ostatnio dodane zdjęcie na Instagramie. Aktorka opublikowała selfie bez makijażu, które wywołało wielkie poruszenie wśród internautów. Pojawiło się wiele komentarzy, w  których fani komplementowali wygląd aktorki.

Fanką nowego postu gwiazdy jest także Naomi Campbell, a jedna z użytkowniczek dodała komentarz: Sprawiasz, że nie mogę doczekać się starzenia. Samo zdjęcie zebrało ponad 120 000 polubień.