Szczęśliwy dzień dla wszystkich fanów serialu „Peaky Blinders”. Chwila, na którą czekaliśmy wszyscy w końcu nadeszła. Wyznaczono datę premiery szóstej serii. Podczas dyskusji panelowej na Festiwalu Filmowym BFi scenarzysta Steven Knight ujawnił, kiedy „Peaky Blinders” ponownie ukaże się na ekranach.

Zdjęcia do szóstej serii serialu rozpoczęły się niecały rok temu i podobnie jak wiele naszych ulubionych filmów i seriali były opóźnione ze względu na pandemię koronawirusa. Od tego czasu fani serialu (i bez wątpienia Cillian Murphy) z niecierpliwością wyczekiwali nawet skrawka informacji na temat powrotu serialu. Ogłoszenie scenarzysty zostało zatem bardzo miło przyjęte.

Britney Spears komentuje nieprawidłowości w filmie dokumentalnym Netflixa na swój temat

Serial ma być dostępny w Polsce 10 czerwca 2022 roku. Podczas panelu Knight podzielił się również kilkoma informacjami na temat filmu. Został nakręcony i osadzony w Birmingham. Według scenarzysty „prawdopodobnie będzie to koniec Peaky Blinders, jaki znamy”.

Pandemia pozwoliła dopracować scenariusze, a ponieważ będzie to ostatni sezon serialu możemy podejrzewać, że fabuła będzie naprawdę wybuchowa. Serial zawsze był pełen niespodzianek i mocnej dawki ostrej jak brzytwa przemocy. A to wszystko oczywiście „by order of the Peaky Blinders”. Pod koniec sezonu 5 Tommy zmagał się z rosnącym niepokojem, paranoją i traumą. W finale piątego sezonu jego wewnętrzne demony doprowadziły głównego bohatera do broni przystawionej do własnej głowy.

Milion dolarów za kolację z polską aktorką. O kogo chodzi?

 

Sonda

Peaky Blinders

Lubicie serial "Peaky Blinders"?