Biorąc pod uwagę to, co się dzieje za oknem oraz zapowiedzi pogodynek, niestety czeka nas bardzo chłodna i nieprzyjemna zima. Warto zadbać, aby pozytywne nastawienie nas nie opuszczało, nawet mimo takich prognoz. A przecież wszystkie wiemy, że nic nie poprawia humoru lepiej niż zakupy, czekolada i fryzjer. W tym roku masz dobrą wymówkę by częściej się do niego wybierać – propozycji tak świetnych koloryzacji nigdy nie było tak wiele! W końcu trzeba dbać o odpowiednie nastawienie, czyż nie?

ROZŚWIETLONY AUBRUN
Warto zacząć od tego, że w tym sezonie królują loki. Kręcone włosy są jak najbardziej znowu w cenie. Nie ważne czy są krótkie czy długie. Eleganckie, nieco potargane i bardzo naturalne loki są bardzo HOT. Bardzo pożądanym kolorem jest Auburn, który jednak trudno osiągnąć. Są to kasztanowe odcienie, na zmianę chłodne z ciepłymi.

ZOBACZ TEŻ: NAJMODNIEJSZA JESIENNA KOLORYZACJA. BLONDE ROAST TO WŁOSY INSPIROWANE KAWĄ

SZAMPAŃSKI BEŻ
Blond, który przechodzi w beż jest teraz najczęściej wybieraną koloryzacją w wielu salonach fryzjerskich. Nie chodzi o uzyskanie efektu żółtych tonów, lecz delikatnych odcieni jasnego blondu w połączeniu z beżem. Efekt jest naprawdę ciekawy i pasuje wielu kobietom o słowiańskiej i skandynawskiej urodzie.

STOPIONA CZEKOLADA
Podstawowy kolor ciemnej brunetki, który ma jaśniejsze refleksy wpadające w jaśniejszy odcień brązu. Wspólnie tworzy to efekt podwójnego tonu. Wygląda świetnie w delikatnym słońcu.

ZOBACZ TEŻ: DUA LIPA STAWIA NA NIEBIESKIE OMBRE. MOCNE ODCIĘCIE I CZARNY ODROST

BRĄZOWE PRZEBŁYSKI
Ten kolor stawia na ciemną górę i jaśniejsze koncówki. Razem daje to powiew świeżości i odświeża stary, dobry brąz. Ważne jest jednak, aby końcówki były delikatnie rozświetlone, a nie wybielane. To nie jest efekt, jaki chcemy osiągnąć.

SZARA KASKADA
Szary nigdzie się nie wybiera. Wręcz odwrotnie – to coraz mocniejszy trend i kobiety zaczynają go lubić. Nie jest łatwo zrobić dobry szary kolor na włosach, jednak odpowiedni fryzjer będzie wiedział, jak się do tego zabrać.

BRZOSKWINIOWA MGIEŁKA
Barwy brzoskwini są bardzo popularne w tej chwili. Tak jak popularna jest miedź kasztanowa z popowym różem, brzoskwiniowym bądź delikatnym żółtym. To niezwykle prosty i skuteczny sposób na ożywienie włosów.

Który z nich najbardziej Wam się podoba?