Twierdziłaś, że szał na koreańskie metody pielęgnacyjne jest chwilową modą? Przemyśl to jeszcze raz. Korea wciąż jest na szczycie listy, jeśli chodzi o inteligentne i skuteczne kosmetyki. Przygotowałyśmy zestawienie 5 najnowszych koreańskich produktów, które po pojawieniu się na amerykańskim rynku wyprzedały się w mgnieniu oka.

SÓRA CHOK CHOK

Termin Chok Chok tłumaczy się jako „wilgotny”, więc ma sens, kiedy używa się go do opisania super nawilżonej, sprężystej cery. Wybierz krem na bazie żelu o nazwie Tony Choch Chok Green Tea Watery Moisture Cream. Dzięki ekstraktowi z zielonej herbaty zatrzymuje wodę w skórze. Jest również bogaty w przeciwutleniacze.

ZOBACZ TEŻ: BĘDZIECIE CHCIAŁY WYDAĆ WSZYSTKIE PIENIĄDZE NA NOWE ROZŚWIETLACZE MAC COSMETICS!

KREM FILTR

To odpowiednik pielęgnacyjny Twojego ulubionego filtra ze Snapchata. Shiseido’s IBUKI Smart Filtering po nałożeniu na skórę dosłownie się rozmywa. Poza tym natychmiast zamyka pory, dzięki czemu będziesz błyskawicznie gotowa na selfie.

SZMINKA OMBRE

Aby prawidłowo wykonać ombre na ustach, nałóż ciemniejszy odcień na środkowej części warg i pokryj go jaśniejszym odcieniem. Koreańczycy uważają, że w ten sposób osiągniesz bardziej młodzieńczy i świeży wygląd. Najprostszy sposób na uzyskanie efektu dwóch tonów? Szminka Laneige’s Two Tone.

OLEJEK TRUFLOWY

Twoje ulubione grzyby nie służą już tylko do nadawania smaku potrawom. Niedawno stały się one jednym z najbardziej pożądanych składników w świecie pielęgnacji skóry. Wysoka zawartość witaminy B nawilża suchą skórę, tworząc jednocześnie barierę wilgoci, która chroni przed wolnymi rodnikami i czynnikami środowiskowymi, takimi jak zanieczyszczenia. Opakowanie White Truffle Laycure Oil Stick firmy Neogen jest przyjazne dla podróżnych, co pozwala uzyskać truflową skórę zawsze i wszędzie.

ZOBACZ TEŻ: TWOJA ULUBIONA MASCARA OD TOO FACED JEST ZAKAZANA W ARABII SAUDYJSKIEJ? (FOTO)

MASKA TSUBAKI

Dla kobiety pracującej lub dla każdego, kto czuje, że nie ma czasu na tworzenie domowych masek, ta terapia będzie zbawieniem. Nie ma prostszego sposobu na rozpieszczanie skóry. Wystarczy wymieszać jedną do trzech pompek maski z ciepłą wodą i dosłownie rozprysnąć ją na skórze. To jest to. Formuła bogata w przeciwutleniacze natychmiast odżywia skórę bez poczucia ciężkości.