Zamiast wyznaczać sobie nieosiągalne cele pielęgnacyjne, sugerujemy, aby zobowiązać się do zracjonalizowania codziennych rytuałów pielęgnacyjnych. Wprowadzając te kilka drobnych poprawek, osiągniesz znacznie lepsze wyniki. Poprawa nawyków i nauka skutecznej pielęgnacji cery brzmi banalnie, jednak dermatolodzy sugerują, że kobiety mają problem z codzienną pielęgnacją. Pięć trików, które znajdziesz poniżej, poprawią kondycję Twojej skóry. Przekonasz się sama…

DWUFAZOWE OCZYSZCZANIE

Zamiast czekać, aż będziesz gotowa do położenia się do łóżka, spróbuj oczyszczać swoją skórę zaraz po powrocie do domu. Podwójne oczyszczanie powinno stać się Twoją religią. Delikatny masaż łagodnym, kremowym środkiem oczyszczającym, usunie brud i stworzy chwile intymności, uwalniając napięcie za pomocą dotyku. Myjka nasączona ciepłą wodą pomoże Ci w rozprowadzeniu drugiego, cięższego środka czyszczącego.

ZOBACZ TEŻ: TAJEMNICZA MASECZKA TOO FACED, NA KTÓRĄ WSZYSTKIE CZEKAŁYŚMY! WIEMY, KIEDY…

POWAŻNE PODEJŚCIE DO ZŁUSZCZANIA

Złuszczanie jest niezbędnym krokiem przygotowującym do wszystkiego, co następuje później. Tonik oczyszczający pory zawierający kwas mlekowy i salicylowy jest stosowany od końca lat 90. Peelingi nakładaj okrągłymi ruchami. W ten sposób poprawisz krążenie.

ZMIENIAJ SERUM

Ważne, abyś dawała skórze skoncentrowane składniki lecznicze w wybrane noce. Wypełnione witaminami A i C nakładaj wymiennie z serum o właściwościach nawilżających. Najważniejsza jest równowaga, a za skuteczne kosmetyki dobrane z dermatologiem Twoja skóra na pewno Ci podziękuje.

SPRAW BY TWOJA WIECZORNA MASECZKA MIAŁA ZNACZENIE

#Masking na Instagramie funkcjonuje już od dawna, ale musisz wiedzieć, że są maski i maseczki. Głęboką terapię maseczką stosuj dwa razy w tygodniu. Skoncentrowana maseczka regenerująca jest w stanie zdziałać cuda. Stosuj te, dzięki którym uzyskasz wrażenie drugiej skóry. Kremowa, bogata w lipidy maseczka to prawdziwe błogosławieństwo!

ZOBACZ TEŻ: ULUBIONA (GENIALNA!) MASECZKA DO TWARZY DEYNN KOSZTUJE JEDYNE… 29 ZŁ! (FOTO)

SZANUJ POŁĄCZENIE CIAŁA I DUSZY

Ostatni krok w noworocznym rytuale nie ma nic wspólnego z kosmetykami i technikami aplikacji. Spróbuj wyłączyć telefon komórkowy, kiedy wrócisz do domu. Na noc zostaw go w innym pokoju. To największa mała modyfikacja, jaką możesz zrobić dla siebie i swojej skóry. Sprawdziłyśmy to!