Kim Kardashian jako właścicielka jednej z największych marek kosmetycznych sama wyznacza najnowsze trendy w makijażu. Konturowanie twarzy to nie jedyna moda, jaką udało jej się wylansować na przestrzeni ostatnich kilku lat. Celebrytka często sama dba o swój wizerunek i na kolejne imprezy na czerwonym dywanie maluje się sama.

Chociaż Kim często kojarzona jest z mocnym makijażem, coraz częściej rezygnuje z mocno podkreślonych oczu, ciemnych szminek i ostrego konturu.

Kim Kardashian rozjaśniła włosy. Postawiła na naturalny kolor

W ciągu ostatnich kilku miesięcy celebrytka wielokrotnie pokazywała się bez makijażu na ulicach Los Angeles i wyraźnie widać było, że ta sytuacja zupełnie jej nie krępuje. Również na jej Instagramie coraz częściej pojawiają się zdjęcia, na których Kim pozuje z dziećmi, a przy tym nie ma starannie wytuszowanych rzęs ani matującego podkładu.

W sieci zaczęło pojawiać się coraz więcej spekulacji na temat wyglądu celebrytki, która w tym roku kończy 39 lat. Kim zdecydowała się ostatnio na odważny krok opowiadając o łuszczycy, z którą boryka się już od 13 lat. Celebrytka udostępniła zdjęcie pokazując zmiany skórne na twarzy.

Kim Kardashian we wstrząsającym wpisie o łuszczycy. Szczere wyznanie celebrytki

Kim pokazuje, że dobrze czuje się w swojej skórze i nie ma problemu z ujawnieniem tego, jak wygląda bez makijażu.