Zendaya to obecnie jedna z najpopularniejszych gwiazd w Hollywood. Niezwykle utalentowana i piękna aktorka, modelka i piosenkarka jest fanką wielu nastoletnich dziewczyn, które marzą o tym, by wyglądać jak ich wielka idolka. Tymczasem jedna z nich, 18-letnia youtuberka Aisha Mian, jest wierną kopią artystki.

Aisha Mian ma burzę brązowych, kręconych włosów, ale to nie jedyna cecha, która sprawia, że jest niesamowicie podobna do aktorki. 18-letnia Youtuberka ma identyczną karnację, pełne usta, piękne brwi i bardzo zbliżone rysy twarzy. To wszystko sprawia, że niemal codziennie słyszy komplementy i porównania do słynnej gwiazdy.

WYCHUDZONA CELINE DION W NOWEJ FRYZURZE. WYGLĄDA LEPIEJ?

Chociaż niektórzy znajomi widzą również podobieństwo do innych gwiazd, takich jak Dua Lipa czy Alessia Cara to niewątpliwie najwięcej osób kojarzy ją z Zendayą.

Po raz pierwszy słyszałam to około 2 lat temu. Sama widzę to podobieństwo, szczególnie, gdy nie prostuję włosów. Mam wtedy naturalne loki jak Zendaya. Myślę, że jesteśmy do siebie podobne również dlatego, że mamy podobny układ szczęki i takie same usta.

style=”overflow:hidden;”> – powiedziała 18-letnia Aisha w wywiadzie dla portalu Seventeen.

Dziewczyna dodała również, że cieszy się z podobieństwa, ponieważ jest wielką fanką artystki. Według nas obie dziewczyny wyglądają pięknie, a podobieństwo rzeczywiście jest uderzające.

KENDALL JENNER W KOŃCU POSTAWIŁA NA FRYZURĘ, KTÓRĄ JEJ SIOSTRY UWIELBIAJĄ OD LAT