Szukacie inspiracji do tego, by w końcu zacząć w pełni realizować swoje marzenia? Proszę bardzo – ten chłopak jest najlepszym przykładem na to, że można nie przejmować się negatywnymi opiniami innych ludzi i pomimo nich dążyć do osiągnięcia celu.

ZOBACZ TEŻ: WOW! Tak oryginalnych makijaży dawno nie widziałyśmy!

Poznajcie Jacka. Jack jest 10-latkiem mieszkającym w Wielkiej Brytanii. Jack nie różni się na pierwszy rzut oka od innych chłopców w jego wieku. To tylko pozory… W przeciwieństwie do swoich rówieśników, doskonale włada pędzlami, gąbeczkami i kosmetykami do makijażu.

Tak – to nie pomyłka. Ten chłopak samodzielnie potrafi stworzyć makijażowe dzieła, których nie powstydziłaby się niejedna kochająca make-up kobieta. Do perfekcji opanował konturowanie, blendowanie i kreślenie idealnych linii eyelinerem na powiekach. Nie wspominając o dopełnianiu makijażu ekstremalnie długimi sztucznymi rzęsami i doskonale wypełnionymi brwiami.

Jack nie boi się eksperymentować z kolorami. Oj, nie nie! Na pewno nie straszne mu zielone i niebieskie odcienie – nie tylko na powiekach, ale i na ustach. Rozjaśnione brwi? Czemu nie!

ZOBACZ TEŻ: Idealne brwi? Z produktami od Benefit to nic trudnego!

Makijażowe dzieła, które tworzy 10-latek, możecie obejrzeć na jego instagramowym profilu – @makeuupbyjack. Liczba obserwujących mówi sama za siebie. Oto jak można realizować marzenia bez względu na hejt i złośliwości.

To się nazywa samozaparcie i… wsparcie rodziny!

Blues & oranges 🌈 #makeup #makeuphasnogender #makeupartist #makeuupbyjack #makeupforboys

Post udostępniony przez JACK 💄🤳🏻🍩🇬🇧 (@makeuupbyjack)

#makeup #lashes #crazymakeup #makeuphasnogender #makeupartist #morphe #aquamarine

Post udostępniony przez JACK 💄🤳🏻🍩🇬🇧 (@makeuupbyjack)

Iridescent brows! #crazymakeup #creativemakeup #browsbegone #eyebrowsonfleek #iridescentbrows

Post udostępniony przez JACK 💄🤳🏻🍩🇬🇧 (@makeuupbyjack)