Udane namalowanie kreski eyelinerem jest najbardziej imponującą rzeczą, jaką możesz zrobić dla swojego makijażu. Dzięki mediom społecznościowym dowiedziałyśmy się o wielu fantazyjnych i całkowicie hipnotyzujących sposobach na stworzenie kociego oka. Jeśli klasyczna kreska znudziła Ci się już dawno, to propozycje właśnie dla Ciebie.

Przejrzałyśmy mnóstwo zdjęć i wybrałyśmy najśmielsze i jednocześnie najbardziej innowacyjne makijaże. Na naszej top liście znalazły się te, które chętnie powtórzysz oraz te, które być może zainspirują Cię do stworzenia czegoś wyjątkowego. Jesteś gotowa? Zaczynamy!

ZOBACZ TEŻ: KAT VON D STWORZYŁA EYELINER, O KTÓRYM MARZY TERAZ KAŻDA MAKIJAŻYSTKA!

Wizażystki, takie jak Janeen Kurdi, mieszają eyeliner z korektorem, by uzyskać neutralny makijaż w negatywie. Kocie oko w wersji nude w połączeniu ze szminką w tym kolorze to w zasadzie makijaż bez makijażu, jednak prezentuje się naprawdę olśniewająco!

Zaangażowanie wyłącznie jednego odcienia eyelinera nie jest konieczne w przypadku makijażu ombré. Niezależnie od tego, czy masz do czynienia z matami, czy metalikami, możesz połączyć wszystkie swoje ulubione odcienie, aby uzyskać efekt technikoloru. Makijaż Safai utwierdza nas w przekonaniu, że ombre pozostanie z nami jeszcze bardzo długo.

ZOBACZ TEŻ: WILLOW SMITH W FUTURYSTYCZNYM EYELINERZE! INTERNAUCI TWIERDZĄ, ŻE WYGLĄDA DOBRZE

Pamiętacie lekcje historii sztuki w liceum? Makijaż inspirowany obrazami Jacksona Pollocka to prawdziwe dzieło sztuki. Być może jest bardziej ułożony niż dzieła artysty, jednak naszym zdaniem wygląda równie pięknie. Perfekcyjna kreska z malutkich kropek zachwyci każdego, kto stanie na Twojej drodze.

Wizażystka Emmy Watson, Kara Yoshimoto Bua, czerpała inspiracje ze skrzydeł. Linia eyelinera przeciągnięta poza wewnętrzne kąciki oka, nie została wypełniona. Minimalistyczny makijaż to jedna z najmodniejszych propozycji nadchodzącego sezonu!

W poniższej galerii znajdziesz więcej naszych propozycji. Jesteśmy pod wrażeniem kreatywności, którą codziennie odnajdujemy w mediach społecznościowych. Sprawdź nasze poniższe zestawienie i koniecznie daj nam znać, czy spróbujesz je wykorzystać w swoim codziennym makijażu.