Pracowite wakacje...

zobacz inne galerie
Zobacz album: Własne zestawienie

...Moniki Goździalskiej!
Nie tak dawno media często cytowały bezpośrednią wypowiedź Moniki Goździalskiej o tym, że ma parcie na szkło. Wypowiedź to szczera i dość zaskakująca, bowiem rodzimi celebryci zwykle głośno wypierają się tego faktu.
Poza szczerością piękna prowadząca „ Kulinarny zawrot głowy” w Dzień Dobry Polsko ma jeszcze kilka atutów: znakomicie gotuje i jest pracowita.

Kariera medialna Moniki Goździalskiej jest dość długa i bogata w doświadczenia, ze słynną sesją dla CKM, które media wytykają jej przy każdej możliwej okazji. Jednak śledząc wywiady z nią można znaleźć bezpośrednie przełożenie na „gotowanie” i być może z tego powodu sama zainteresowana mówi o sobie „ jestem kucharą z parciem na szkło”. I dobrze, bo projekt „ Kulinarny zawrót głowy” był jednym z najbardziej oglądanych programów w paśmie porannym telewizji, a w ślad za tym lada moment na rynku wydawniczym pojawi się książka z przepisami prostych potraw, które prowadząca przygotowywała na antenie.

Na miejsce ostatnich prac na książką Monika wybrała Tajlandię, gdzie oprócz smakowania tamtejszej kuchni, szlifowała przepisy, których jest autorką, a które znajdą się w książce jej autorstwa. Zaraz po powrocie z egzotycznego kraju zaplanowana jest kulinarna sesja zdjęciowa do projektu, którego wydanie i medialna promocja będzie miała miejsce w drugiej połowie października 2017.

Informacje:

oglądany: 1653 razy | dodał(a): modowaja - 28-07-2017 zgłoś nadużycie
album: modowaja
Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!