Modne okulary

zobacz inne galerie
Zobacz album: Biżuteria


Okulary przeciwsłoneczne są nie tylko modnym gadżetem i uzupełnieniem stylizacji, ale również zapewniają ochronę oczu. Trzeba podkreślić, że okulary przeciwsłoneczne z filtrem chronią rogówkę, soczewkę i siatkówkę, a dodatkowo zapewniają ochronę spojówce i powiekom. Zatem to nie tylko ochrona i zdrowie oczu, ale również opóźnianie starzenia się skóry okolic oczu (promieniowanie UVA uszkadza włókna kolagenowe w delikatnej i cienkiej skórze okolic oczu). No i na koniec należy pamiętać, że odpowiednia ochrona przed światłem poprawia jakość i komfort widzenia, ponieważ ograniczenie dopływu światła do oczu pozwala uzyskać optymalną ostrość widzenia. Warto więc zainwestować w okulary z atestami i najwyższej jakości.
Czy zatem „zdrowo” znaczy, że będzie nudno?
Na szczęście nie! Od kilku lat projektanci prześcigają się w projektowaniu modnych oprawek, więc jest w czym wybierać.
Okularów przeciwsłonecznych używamy cały rok, jednak to właśnie latem królują w stylizacjach nie tylko jako uzupełniający dodatek, ale jako akcent przewodni. W asortymencie francuskiej projektantki Caroline Abram w najnowszej kolekcji jest wiele modeli awangardowych, drapieżnych i ciekawych, ale również kobiecych, eleganckich i klasycznych. Szeroki wachlarz kształtów, kolorów oprawek oraz szkieł, pozwoli wybrać idealne okulary przeciwsłoneczne. Będzie zatem szalenie modnie i zdrowo.
Zobacz najmodniejsze okulary przeciwsłoneczne w wakacyjnym sezonie w stylizacjach do pracy, na randkę czy festiwal muzyczny.

www.opticcollet.pl/okulary-przeciwsloneczne-caroline-abram/cat

Informacje:

oglądany: 1704 razy | dodał(a): modowaja - 02-07-2017 zgłoś nadużycie
album: modowaja
Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!