Brodzik do nowoczesnej łazienk

zobacz inne galerie
Zobacz album: Fotki promocyjne

Cechą nowoczesnej łazienki jest spójność aranżacyjna. Oznacza to, że wszystkie elementy, łącznie ze strefą prysznicową brodzikiem, powinny ze sobą współgrać. Coraz większa liczba inwestorów wybiera płaskie brodziki - takie rozwiązanie dobrze sprawdzi się zarówno w łazience singla, rodziny czy osoby starszej, jak i w budynkach komercyjnych.

Współczesne łazienki coraz częściej przypominają komfortowe salony kąpielowe. Przestronna i komfortowa strefa prysznicowa ma spełniać oczekiwania domowników, uwzględniając, obok walorów wizualnych, funkcjonalność i bezpieczeństwo.
Eleganckie, klasyczne, a także oszczędne w formie - takie są brodziki serii SPACE LINE i SPACE MINERAL. Są to linie brodzików z najbardziej rozbudowaną ofertą wymiarów oraz kształtów. Kwadratowe, prostokątne i półokrągłe modele zostały zaprojektowane i wykonane w myśl aktualnych trendów wzorniczych. Szeroka gama produktów gwarantuje pełną swobodę przy projektowaniu i urządzaniu łazienki.
Brodziki wykonane z najwyższej jakości materiałów, akrylu sanitarnego dla serii Space Line i odlewu mineralnego dla Space Mineral, zapewniają najwyższy komfort kąpieli. Są łatwe w utrzymaniu w czystości i gwarantują maksymalną satysfakcję z zakupu

Informacje:

oglądany: 2098 razy | dodał(a): ACHAPR - 03-12-2015 zgłoś nadużycie
album: ACHAPR
Skomentuj Staraj się pisać bez błędów

dodasz komentarz jako gość - jeżeli chcesz zarejestrować nicka - załóż konto z avatarami!

Jeszcze nikt tego nie skomentował. Bądź pierwsza!