Forum - Zakupy - wyposażenie wnętrz

Rose225 Rose225

Liczba postów: 84

Obejrzyj pełny profil
środa, 25-10-2017, 08:50
Obecnie zajmuje mnie wyposażenie kuchni, dlatego czytałam artykuł: Kliknij tutaj , moim zdaniem robot kuchenny to znaczne ułatwienie w gotowaniu, zastępuje bowiem wiele urządzeń.
kamaMama kamaMama

Liczba postów: 67

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 14-11-2017, 19:18
My juz kuchnie mamy za sobą - ufff trochę się nachodziłam zanim udało się pozbierać wszystkie elementy do kupy. Teraz łazienka... zastanawiam sie na płytkami odwzorowującymi kamień widzilam takie na viplazienka.pl lub po prostu biała farbą. Mam dosyć małą łazienkę więc musze trochę pokombinować zeby ja jakkolwiek powiekszyc
Konstur Konstur

Liczba postów: 1

Obejrzyj pełny profil
środa, 22-11-2017, 08:31
Ja ostatnio zainteresowałem się tematem inteligentnych systemów domu, zamierzam założyć jakieś systemy sterowania światłem, monitoring itp , poczytajcie sobie więcej tutaj: Kliknij tutaj . Są to bardzo nowoczesne rozwiązania co raz częściej stosowane.
Wiki0 Wiki0

Liczba postów: 4

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 27-11-2017, 15:31
Uważam, że zdecydowanie najlepszą firmą meblarską jest Szynaka Meble Kliknij tutaj. Działa bardzo długo na rynku - myślę, że jest to istotny aspekt. Mam od nich meble w salonie od 8 lat i są bardzo trwałe i solidnie wykonane. Służą bezproblemowo i pewnie jeszcze nie jeden rok przed nimi.
irena18 irena18

Liczba postów: 41

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 27-11-2017, 20:43
Trzeba mieć wyczucie estetyczne, żeby móc samodzielnie urządzić mieszkanie, ja zawsze miałam z tym problem, a chciałam, żeby pomieszczenia wyglądały stylowo oraz były praktyczne. Według mnie wsparcie architekta wnętrz to bardzo dobre rozwiązanie i warto zainwestować w taką usługę. Sprawdzcie sobie biuro architektoniczne KLI Kliknij tutaj z Sopotu, bardzo podobają mi się ich realizacje.
Mantar Mantar

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 18-12-2017, 13:16
Witam co myślicie o fototapecie na ścianę? Właśnie myślałem o czymś takim:
Kliknij tutaj uważacie że to jest dobry pomysł? Czy nie wygląda to dobrze? Mi osobiście podobają się takie fototapety i chciałbym się dowiedzieć co o tym myślicie.
Geliss Geliss

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 18-12-2017, 15:21
Witam świetną dekoracją według mnie są rolety dzień i noc, coś takiego Kliknij tutaj co myślicie o takim rozwiązaniu ? Moim zdaniem wygląda to świetnie i mega nowocześnie.
herbaciana herbaciana

Liczba postów: 153

Obejrzyj pełny profil
piątek, 22-12-2017, 09:38
Urządzam właśnie swoją łazienkę i większość wyposażenia zamawiam wygodnie przez internet. Wiele dodatków kupiłam na homedome bo mają świetne rzeczy
olgaxx olgaxx

Liczba postów: 46

Obejrzyj pełny profil
środa, 14-02-2018, 16:38
Czy znacie jakieś sklepy internetowe oferujące wyposażenie garażu? Bo na razie słyszałam tylko o tym sklepie http://www.e-regaly.pl.
mika662 mika662

Liczba postów: 60

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 25-06-2018, 11:53
Ja pierwsze co, to martwiłam się o chemie do sprzątania, i pewne każda was po remoncie za nia się rozglądała. Polecam wic miejsce, gdzie za niewielkie pieniądze kupicie bardzo dobrą www.partner.kielce.pl
marzena99 marzena99

Liczba postów: 71

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 26-06-2018, 12:12
u mnie teraz wnętrze są wyposażone typowo pod mundial :) :) Balony i girlandy w oknach w postaci piłek u nas królują, dodatkowo mąż pozamawiał jeszcze papierowe talerzyki i słomki z medalionem Kliknij tutajbo bez tego ani rusz jeśli chodzi o gości,na mundial to strasznie dużo do nas kolegów przychodzi :)
Tomek81 Tomek81

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 26-06-2018, 15:36
Ja polecam poszperać trochę w tym temacie w Internecie. Myślę, że bez problemu uda się znaleźć ciekawe informacje w tym obszarze :)

Reklama
Reklama