Forum - Zakupy - Na czym oszczędzamy?

Dulka Dulka

Liczba postów: 17

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 30-04-2017, 16:59
Oszczędzić można w zasadzie na wszystkim tylko mało kto do tego podchodzi w ten sposób. Nawet ubezpieczenie na samochód kto pójdzie i porówna? Większość bierze w pierwszym znalezionym miejscu i potem są takie efekty jakie są. Osobiście też się przyzwyczaiłem - https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.benefia.benefia24&hl=pl przez tą aplikacje sobie zamówiłem ubezpeiczenie OC + AC dla siebie też nie porównywałem. To są takie przykłady które pokazują, że stawiamy wygodę ponad oszczęnośxi.
Zartex Zartex

Liczba postów: 87

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 07-11-2017, 11:28
To prawda, oszczędzać można na wszystkim, to też zależy od naszych wymagań czy priorytetów. Na odzieży z pewnością oszczędzimy zamawiając ją w dobrych sklepach internetowych.

www.Zartex.pl
rivka rivka

Liczba postów: 175

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 11-12-2017, 14:07
Ja zawsze kupuje żarówki LED żeby zaoszczędzić na prądzie. W salonie mam takie o neutralnej barwie, a w sypialni taśmy led pod łóżkiem, super sprawa jest
smoczyca smoczyca

Liczba postów: 619

Obejrzyj pełny profil
środa, 21-02-2018, 09:32
Oszczędzać można na wszystkim, tylko trzeba robić to mądrze. Teraz wiele osób robi zakupy w sieci,a to naprawdę pozawala na duże oszczędności i wyszukiwanie ciekawych okazji, które pozwolą na dobre zakupy. Najciężej oszczędzać przy zakupach dla dzieci, ale przeglądając popularne sklepy z zabawkami i akcesoriami dziecięcymi: Kliknij tutaj, zawsze może się coś dobrego trafić. Z pewnością zakupy trzeba robić przede wszystkim z głową.
igunia1999 igunia1999

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 06-03-2018, 15:49
Warto też oszczędzić na kredycie, tzn. wybrać najbardziej korzystną ofertę. Ciekawą opcją może być np. taki kalkulator Kliknij tutaj
tomecki tomecki

Obejrzyj pełny profil
środa, 07-03-2018, 12:34
Super. Wielkie dzięki za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym. Myślę, że z całą pewnością przydadzą mi się :)
Broks3 Broks3

Obejrzyj pełny profil
piątek, 09-03-2018, 19:35
Zdecydowanie oszczędzam na zakupach. Planuję dokładnie swoje każde wydatki.
rivka rivka

Liczba postów: 175

Obejrzyj pełny profil
piątek, 06-07-2018, 11:11
Ja też na zakupach, ale odkąd mamy oświetlenie led activejet to rachunki nam spadły o połowę
IzunkaPiterowa IzunkaPiterowa

Liczba postów: 13

Obejrzyj pełny profil
środa, 11-07-2018, 16:06
Hmm ostatnio udało mi się zmienić operatora telewizji i internetu, na tego który współpracuje z Kliknij tutaj dlatego teraz mamy trochę niższe rachunki, więc na pewno na tym udało nam się ostatnio zaoszczędzić. No a oprócz tego to wiadomo, że też staramy się na zakupach spożywczych – jeździmy raz w tygodniu na duże, z listą, żeby uniknąć codziennego zachodzenia do sklepu, bo to wiadomo, że wtedy się zdecydowanie więcej wydaje.

Reklama
Reklama