Forum - Zakupy - Promocje i wyprzedaże w sklepach internetowych

Butik-kesi Butik-kesi

Liczba postów: 61

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 25-08-2016, 13:08
A zaglądałyście już może na www.Butik-kesi.pl ? Jeżeli nie to teraz wraz z końcem lata najwyższy czas to zmienić i wybrać się na zakupy odzieży,gdzie znajdziecie wysoka jakość w rozsądnej cenie:)
pelka pelka

Liczba postów: 658

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 14-11-2016, 11:39
Sklepy internetowe działają już na podobnej zasadzie jak inne. Zerknijcie na to - Kliknij tutaj Są gazetki, są weekendy promocyjne, widziałem nawet promocje bez vat. Wiadomo, że to kwestia trafienia na okazję, ale ogólnie nie jest tak, że jeśli dobre promocje, to wyłącznie w stacjonarnych sklepach.
Slikbela Slikbela

Liczba postów: 20

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 14-11-2016, 19:43
Jeśli mowa o sklepach internetowych to znajoma mi polecała https://ida-swieta.art-madam.pl/ . Akurat nie z ubraniami, ale z różnego rodzaju pomysłami na prezenty, np świąteczne dla dzieci. Mają naprawde fajne zabawki, ręcznie robione, taki wyjątkowy prezent, niecodzienny i oryginalny :)
Butik-kesi Butik-kesi

Liczba postów: 61

Obejrzyj pełny profil
środa, 16-11-2016, 08:17
Faktycznie to prawda, wiele sklepów internetowych oferuje możliwość subskrycji ich strony i tym samym możemy być stale poinformowani o wielu promocjach i rabatach, koniecznie sprawdźcie tutaj
www.Butik-Kesi.pl gdzie znajdziecie stylową i modną odzież na jesień oraz zimę.
lena56 lena56

Liczba postów: 44

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 09-11-2017, 18:16
Dzisiaj do końca dnia można skorzystać z 35% zniżki na bieliznę erotyczną w sklepie Secretplace.pl Kliknij tutaj, nie wiem czy wiecie, ale dzisiaj wypada Dzień Gry Wstępnej. Mają bardzo ładne komplety bielizny oraz gorsety.
bellaella bellaella

Liczba postów: 138

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 13-11-2017, 09:34
Czasami nie ma co czekać na wyprzedaże. Lepiej szukać innych sposobów na płacenie mniej za zakupy. Jednym z nich przykładowo jest korzystanie z kodów rabatowych. Znaleźć je można między innymi na stronie: Kliknij tutaj . Zerknijcie, na jakie promocje możecie teraz liczyć.
Familijka Familijka

Liczba postów: 90

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 14-11-2017, 19:30
Uwielbiam robić zakupy w drogeriach internetowych i szukać tam dla siebie odpowiednich okazji. Wtedy też udaje mi się trafić na takie kosmetyki jak tusz od lovely https://puderek.com.pl/tusze-do-rzes/4847-lovely-pump-up-curling-maskara-podkrecajaca.html . Na pewno chciałabym mieć takie kosmetyki a z racji wyprzedaży mogę skorzystać.
Tifton Tifton

Liczba postów: 9

Obejrzyj pełny profil
środa, 15-11-2017, 12:04
Fajne promocje i rabaty na lakiery do paznokci i nie tylko, znajdziecie na www.Tifton.pl zapraszamy serdecznie :)
Brunhilda Brunhilda

Liczba postów: 76

Obejrzyj pełny profil
środa, 15-11-2017, 13:42
W sklepie dr. oetkera jest teraz rabat na świąteczne wypieki :) . Kliknij tutaj
Kupiłam 2 paczki pierniczków, pierniczki witrażyki, chatkę z piernika i świąteczne posypki. Wiem, że do świąt jeszcze trochę czasu, ale nie mogłam się powstrzymać :D

Reklama
Reklama