Forum - Pielęgnacja - promocje kosmetyków

Lagenko Lagenko

Liczba postów: 494

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 07-09-2017, 11:56
Zobacz na www.Lagenko.pl tam je znajdziesz. :)
nasta nasta

Liczba postów: 20

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 12-09-2017, 16:39
Ja zawsze kupuję na promocjach kosmetyki w rossku zwłaszcza jak trafię takie które mi odpowiadają w promocji, wtedy kupuję nawet na zapas, mam już olejek abisyńki w kremie bielendy a dokupiłam jeszcze kokosowy body booster bo bardzo ładnie pachnie :)
sloneczko1990 sloneczko1990

Liczba postów: 53

Obejrzyj pełny profil
środa, 13-09-2017, 11:20
Ja na poprzedniej promocji w rosmanie kupilam maslo i pelling z seri vegan frendy z bielendy. Oba produkty pomaranczowe, z witamina C bardzo dobrze wplywaja na skore, peeling jest bardzo skuteczny, dokladnnie pozbywa sie martwego naskorka, a maselko dobrze nawilza i co wazne szybko sie wchlania w skore. Ogolnie to te produkty nie sa drogie, nawet bez promocji warto kupowac ;)
Denique Denique

Liczba postów: 86

Obejrzyj pełny profil
piątek, 06-10-2017, 12:08
Ja unikam kosmetyków typowo drogeryjnych bo raz, że przepłacamy a dwa też ich jakość jest po prostu kiepska. Warto szukać promocji i rabatów w dobrych sklepach internetowych z naturalnymi kosmetykami.

www.Denique.pl
minimarta minimarta

Liczba postów: 10

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 14-11-2017, 18:15
Na naturmedicin.pl mają w listopadzie darmową przesyłkę, warto skorzystać, bo kosmetyki mają świetnej jakości. Ja już po pierwszym zakupie się zakochałam w kilku produktach ;)
Tifton Tifton

Liczba postów: 9

Obejrzyj pełny profil
środa, 15-11-2017, 11:59
Akurat jeżeli chodzi o ciekawe promocje i rabaty na wybrane kosmetyki i lakiery do paznokci, to zerknijcie również na www.Tifton.pl

Reklama
Reklama