Forum - Pielęgnacja - promocje kosmetyków

kosmetyki-monimar kosmetyki-monimar

Liczba postów: 1

Obejrzyj pełny profil
środa, 09-09-2015, 13:51
Ja polecam zakupy profesjonalnych kosmetyków w bardzo atrakcyjnych cenach http://www.esklep.monimar.pl/
GrotaBryzaeu GrotaBryzaeu

Liczba postów: 88

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 10-09-2015, 08:25
Jeżeli mowa o profesjonalnych i skutecznych kosmetykach naturalnych,to warto odwiedzić także naszą stronę www.GrotaBryza.eu gdzie znajdziecie ich szeroki wybór w rozsądnych cenach:)
muchomorek muchomorek

Liczba postów: 56

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 13-09-2015, 14:08
W Hebe jest promocja na produkty Golden Oils z Bielendy :)
Zdrowie-i-urodapl Zdrowie-i-urodapl

Liczba postów: 95

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 17-09-2015, 08:56
Czasem takie promocje można spotkać w sieciówkach,ale nie ukrywajmy że i tak jako całość jest drożej niż w przypadku zapupów kosmetyków w sklepach internetowych,wystarczy zerknąć na
www.Zdrowie-i-uroda.pl
Muige09 Muige09

Liczba postów: 3

Obejrzyj pełny profil
piątek, 18-09-2015, 16:56
Dzięki, przyda się :)
mimozowata mimozowata

Liczba postów: 54

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 20-09-2015, 17:50
Ja zastanawiam sie nad tymi kosmetykami do makijażu Kliknij tutaj I dla mnie nie jest najważniejsze czy kosmetyki są w promocji tylko ich jakość :)
fade fade

Liczba postów: 532

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 27-09-2015, 15:57
Ja bardzo lubię kosmetyki do włosów, zwłaszcza te fryzjerskie. Najczęściej kupuję je Kliknij tutaj. Niesamowicie nawilżają włosy.
PsikPsik24pl PsikPsik24pl

Liczba postów: 37

Obejrzyj pełny profil
piątek, 02-10-2015, 13:44
Ja generalnie rzecz biorąc,zawsze zamawiam kosmetyki w dobrych sklepach internetowych,bo przynajmniej mam pewność co do niższej ceny,podobnie zresztą jest w przypadku perfum,te bez problemu znajdziecie na PsikPsik24.pl
lovingangel lovingangel

Liczba postów: 6

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 08-12-2015, 18:53
Polecam świąteczne promocje i noworoczne wyprzedaże w sklepie internetowym Oriflame.
23% taniej niż u Konsultantek.

http://www.kupuj-z-ori.pl/p/blog-page_22.html
marzyciel21 marzyciel21

Liczba postów: 123

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 14-12-2015, 10:49
Ostatnio odkryłem dobry kosmetyk do włosów rzadkich, słabych itp. Zobaczcie to Kliknij tutaj
Dzięki mikrowłóknom włosy stają się zagęszczone, grubsze co pozwala ukryć niedostatki. Dodatkowo jest możliwość doboru koloru zgodnego z waszym kolorem włosów.
ninaky ninaky

Liczba postów: 691

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 14-12-2015, 13:36
A znacie sklep internetowy Eco&Well? Ja tam ostatnio znalazłam ten olej arganowy do paznokci: Kliknij tutaj. Z tego co widzę to mają same naturalne kosmetyki, więc warto byłoby się dokładniej zapoznać z ich ofertą.
wendy wendy

Liczba postów: 68

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 17-12-2015, 13:50
Ja ostatnio kupowała świąteczne zestawy kosmetyków w aptekaprima24.pl Kliknij tutaj - mają duży wybór i przystępne ceny. Opłaca się kupować przez internet, po pierwsze jest taniej, po drugiej wygodniej, dzięki temu nie będę musiała przedzierać się przez tłumy w galerii handlowej, wiadomo każdy robi zakupy świąteczne w ostatniej chwili.

Reklama
Reklama