Forum - Makijaż - sztuczne rzęsy

reniarenatka reniarenatka

Liczba postów: 12

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 14-11-2017, 08:25
iwona61 napisał(a):
Ja kiedyś zakładałam sztuczne teraz postanowiłam odżywić swoje i zdecydowałam się na lifting rzęs natural lashes:) warto sprawdzić bo efekty są świetne

Powiesz coś więcej o tym zabiegu? Jak długo utrzymują się efekty? Marzy mi się lifting rzęs, ale boję się, że na moich mega prostych drutach podkręcenie utrzyma się bardzo krótko...
kasiulatur kasiulatur

Liczba postów: 11

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 14-11-2017, 08:57
kup sobie ardell demi whispes i probuj - za ktoryms razem wyjdzie :)
Malinowka Malinowka

Liczba postów: 26

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 14-11-2017, 20:12
No ja na poczatku swojej przygody ze sztucznymi rzesami to tez sie troche nakombinowałam ;p ale człowiek uczy sie w praktyce. na poczatek zamowilam zestaw sztucznych rzes, zeby dojść do perfekcji. Teraz podpasowały mi na pasku z klejem w zestawie z ekobieca.pl
iwona61 iwona61

Liczba postów: 17

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 06-03-2018, 09:29
reniarenatka napisał(a):
iwona61 napisał(a):
Ja kiedyś zakładałam sztuczne teraz postanowiłam odżywić swoje i zdecydowałam się na lifting rzęs natural lashes:) warto sprawdzić bo efekty są świetne

Powiesz coś więcej o tym zabiegu? Jak długo utrzymują się efekty? Marzy mi się lifting rzęs, ale boję się, że na moich mega prostych drutach podkręcenie utrzyma się bardzo krótko...

Efekty utrzymują się 6 - 8 tygodni :) Więcej możesz zobaczyć na Kliknij tutaj
MaryJanosz MaryJanosz

Liczba postów: 7

Obejrzyj pełny profil
sobota, 10-03-2018, 17:35
Już sama henna dużo daje, rzęsy są dużo bardziej widoczne ^^
jjusti18 jjusti18

Liczba postów: 24

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 18-03-2018, 09:58
Właśnie szukałam tam sztucznych rzęs i znalazłam marki Ardell Kliknij tutaj . Jak widać w drogerii Puderek można znaleźć wszystko... Oprócz kosmetyków również wszelkie akcesoria i gadżety. Możecie tam się rozejrzyj, być może znajdziesz coś fajnego dla siebie.
beautygury beautygury

Liczba postów: 28

Obejrzyj pełny profil
piątek, 13-04-2018, 10:35
Ja już od jakiegoś czasu regularnie przedłużam swoje rzęsy. Szczególnie ważne są dla mnie dobrej jakości i sprawdzone produkty. Dlatego stawiam na delikatne, ale skuteczne płyny, takie jak cleaner do rzęs Kliknij tutaj oraz mocne kleje.
anetaO anetaO

Liczba postów: 14

Obejrzyj pełny profil
środa, 02-05-2018, 22:40
Niektóre ładnie wyglądają, ale jak sa delikatne bo sporo to mam wrażenie ze jednak tylko na wieczór w klubie a laski na co dzień chodzą w rzęsach rozmiaru xxl i wygląda to średnio.
Rose225 Rose225

Liczba postów: 84

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 10-05-2018, 13:01
No fakt, zależy jak są zrobione, czasami aż żal patrzeć:-).
beautygury beautygury

Liczba postów: 28

Obejrzyj pełny profil
piątek, 18-05-2018, 11:58
Jeszcze dodam, że bardzo istotny jest także remover do rzęs, który zagwarantuje dokładne zmycie kleju. Ja bardzo lubię ten: https://beautylashes.pl/produkty-plynne

Reklama
Reklama