Forum - Pielęgnacja - peeling twarzy

L-esthetique L-esthetique

Liczba postów: 12

Obejrzyj pełny profil
piątek, 13-04-2018, 10:08
W kwestii dobrego peelingu twarzy to musimy być ostrożne ponieważ bardzo łatwo możemy się podrażnić lub uczulić, przez co skóra będzie zaczerwieniona. Polecam zabieg głębokiego oczyszczania w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym jak L-esthetique.pl
brzydula brzydula

Liczba postów: 14

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 26-04-2018, 15:56
A słyszałyście o czymś takim jak masaż kokonami jedwabnika? To jest kolejny wymysł bogatych rozpieszczonych panienek, czy da się to gdzieś dostać? :D Tu o tym wyczytałam, ale nue ma gdzie to kupić https://kobietamag.pl/kokony-jedwabnika/
kamaMama kamaMama

Liczba postów: 67

Obejrzyj pełny profil
piątek, 04-05-2018, 15:42
Co racja to racja - peeelingi pomimo że są w wiekszosci bardzo skuteczne to niestety bywaja szkodliwe zwlaszcza jesli ma sie wrażliwa cere. Sama po przedostatnim peelingu meczylam sie pozniej z podraznieniami i potwornym wysuszeniem przez 3 tygodnie ;/ Ratowałam sie ostatecznie Cetaphilem PS Lipoaktywnym żeby jak najszybciej przyspieszyc proces gojenia i jakoś załagodzic szczypanie. Juz przy kolejnym peelingu cera zachowywala sie inaczej - pewnie kwestia regeneracji i odpowiedniej pielegnacji na co dzien
pelka pelka

Liczba postów: 750

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 07-08-2018, 13:15
Używajcie peelingu Thalasso od HB - to robi dużą różnicę, ale przede wszystkim cera wygląda dzięki temu zdecydowanie lepiej. Oczywiście poprawa jest widoczna dopiero stopniowo, przy czym docelowo powinno się udać uzyskać naprawdę zdecydowaną zmianę. Oczywiście - nic nie dzieje się od razu, zmiany są widoczne dopiero po czasie.
adelka adelka

Liczba postów: 56

Obejrzyj pełny profil
piątek, 10-08-2018, 13:56
Robiłyście kiedyś peeling cukrowy.
mirabella919 mirabella919

Liczba postów: 4

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 13-08-2018, 15:27
Peeling najlepiej wykonywać raz w tygodniu, ja mam specjalną szczotkę do mycia twarzy dałam za nią w drogerii mniej niż 10zł i we współpracy z żelem do mycia twarzy daje doskonały efekt. Peelingi robię uzupełniająco ;)

Reklama
Reklama