Forum - Pielęgnacja - Kosmetyki naturalne

bibitka bibitka

Liczba postów: 121

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 07-08-2018, 14:31
Dobrą jakość naturalnych kosmetyków posiada firma ichemia.pl. Szczególnie ja zamawiam w tym sklepie naturalne olejki do włosów czy też ciała. Sprawdzają się dużo lepiej niż najlepsze kosmetyki drogeryjne polecam.
adelka adelka

Liczba postów: 57

Obejrzyj pełny profil
piątek, 10-08-2018, 13:56
Jakich używacie?
smoczyca smoczyca

Liczba postów: 643

Obejrzyj pełny profil
środa, 22-08-2018, 09:52
Zależy do czego i w jakich celach. Wybór w końcu jest przecież całkiem spory obecnie. Ja bym zapoznała się z tematem hypoalergicznych żeli do ciała: Kliknij tutaj. Są one na bazie borowin i siarczków, czyli minerałów, które wykorzystuje się w zabiegach uzdrowiskowych. Wygładzają, nawilżają i poprawiają jędrność skóry.
bzaneteczka bzaneteczka

Liczba postów: 4

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 23-08-2018, 05:45
Tez stosuje naturalne olejki i jestem zadowolona , jednak w takich kosmetykach jest zdecydowanie mniej chemii
Lagenko Lagenko

Liczba postów: 520

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 27-08-2018, 10:06
Ja mogę polecić kosmetyki marki Colway z naturalnym kolagenem , który posiada szereg właściwości zarówno odżywczych jak i ujędrniających, zobacz na www.Lagenko.pl :)
koki09 koki09

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 28-08-2018, 17:56
Według mnie znajomi będą w stanie świetnie w tej materii doradzić. Z moich doświadczeń wynika, że naprawdę się to może opłacić.
TheAnimal TheAnimal

Liczba postów: 12

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 04-09-2018, 21:28
Ja mogę polecić Annabelle Minerals - bardzo fajne kosmetyki, naprawdę dobre, skład bardzo przyjemny, do kompletu spokojnie można wziąć ich pędzle do podkładu - bardzo fajnie współgrają i ułatwiają dobre rozprowadzenie podkładu.
ninaky ninaky

Liczba postów: 714

Obejrzyj pełny profil
środa, 05-09-2018, 12:17
Część kosmetyków sama robię. Wtedy mam pewność, co się w nich znajduje.
pelka pelka

Liczba postów: 763

Obejrzyj pełny profil
środa, 12-09-2018, 11:44
Pamiętajcie przede wszystkim o tym, że samo określenie niczego nie mówi. Dopiero skład kosmetyku, ewentualnie doświadczenia innych osób mają jakieś większe znaczenie. Nie używam jakiejś ogromnej ilości tych kosmetyków naturalnych, raczej szukam odpowiednich pod konkretny problem. I tak znalazłam krem do cery suchej - Kliknij tutaj, który faktycznie natłuszcza i regeneruje moją skórę. Używam systematycznie, a zmianę widać. Któraś z was testowała inne kosmetyki tej marki?
vizzka vizzka

Liczba postów: 8

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 24-09-2018, 11:24
uwielbiam kosmetyki naturalne. Są nie tylko skuteczne ale też bardzo bezpieczne. Odkąd ich uzywam nie obawiam się już o żadne podrażnienia czy alergie. Jeśli chodzi o konkretną firmę to polecam Eldan Cosmetics. Uwielbiam między innymi ich krem pod oczy ECTA EYE CONTOUR CREAM. Nawiża, chroni, skutecznie zmniejsza obrzęki .
marzenia marzenia

Liczba postów: 357

Obejrzyj pełny profil
piątek, 28-09-2018, 07:27
Kilka marek kosmetyków naturalnych, ktore bardzo lubię
Sylveco
Biolaven
Vianek
oraz oczywiście Kiehls ( trochę droga ale kosmetyki maja bardzo dobre składy)

Cieszy mnie również to,ze kosmetyki stają sie coraz bardziej dostępne oraz coraz więcej sklepów ma je w ofercie. Jeśli jednak nie musicie mieć ich na już i na teraz i możecie poczekać te 2-3 dni, to polecam zrobić zamówienie w cefarmie:
Kliknij tutaj

W aptece mają bardzo dobre ceny na kosmetyki , masę promocji.

Reklama
Reklama