Forum - Pielęgnacja - Jak mogę się pozbyć cellulitu?

nastalalka nastalalka

Liczba postów: 49

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 10-09-2018, 22:46
Dziewczyny, znacie jakieś sprawdzone sposoby na pozbycie się cellulitu? Przetestowałam już wszystkie kremy i szczerze jakiś spektakularnych efektów to ja nie widzę.
primabella primabella

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 11-09-2018, 20:22
same kremy nie wystarczą jeżeli jeszcze nie przeszłaś to przejdź na zbilansowaną dietę, którą uzupełnij o aktywność fizyczną. w ostateczności zawsze możesz skorzystać z zabiegów jakie proponuje medycyna estetyczna.
SHEILIN SHEILIN

Liczba postów: 24

Obejrzyj pełny profil
środa, 12-09-2018, 21:29
a z jakim cellulitem walczysz, wodnym czy tłuszczowym? bo z tego co wiem to tłuszczowy jest bardzo trudno zlikwidować.
nastalalka nastalalka

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 13-09-2018, 20:36
A to są jakieś odmiany cellulitu? Nie wiedziałam, że jest jakaś różnica. @primabella na diecie jestem, ale nie ćwiczę chyba będę musiała kupić karnet na basen.
SHEILIN SHEILIN

Liczba postów: 24

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 17-09-2018, 17:52
zauważyłam, że mało osób o tym wie, ale tak cellulit się rozróżnia. ostatnio czytałam ciekawy artykuł na blogu Kliniki Vesuna właśnie na temat cellulitu wodnego i tłuszczowego. jakbyś chciała zgłębić temat to tutaj wklejam link do niego: https://vesuna.pl/blog/porady/cellulit-wodny-a-tluszczowy-rozpoznac-leczyc/ . jak masz cellulit wodny to łatwiej jest się go pozbyć, fakt faktem jak już wszystko zawiedzie to możesz rozważyć jakiś zabieg. ta klinika z linka wiem, że oferuje zabiegi na cellulit, moja znajoma już u nich była, ale na depilacji laserowej i była bardzo zadowolona.

Reklama
Reklama