Forum - Moda - Sklep z odzieżą sportową

Ziemniok Ziemniok

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 12-07-2018, 16:31
Hej. Znacie może jakiś dobry sklep z odzieżą sportową? Ja się właśnie zastanawiam nad czymś sprawdzonym w tym obszarze tematycznym... Czy sądzicie, że oferta Kliknij tutaj będzie dobrym wyjściem? Z góry wielkie dzięki za sprawdzone informacje w tym obszarze tematycznym.
Drozz Drozz

Liczba postów: 22

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 12-07-2018, 17:47
Ja kupuję w Martes Sport, tanio i całkiem niezłe ciuszki ;)
bibitka bibitka

Liczba postów: 119

Obejrzyj pełny profil
piątek, 13-07-2018, 01:08
Zerknij sobie do sport-zone.pl spory asortyment butów sportowych samych znanych marek. buty bardzo wygodne i lekkie idealnie do biegania jak i na co-dzień. Mam już kilka par butów z tego sklepu także polecam.
Ashley26 Ashley26

Liczba postów: 104

Obejrzyj pełny profil
piątek, 13-07-2018, 12:52
bibitka napisał(a):
Zerknij sobie do sport-zone.pl spory asortyment butów sportowych samych znanych marek. buty bardzo wygodne i lekkie idealnie do biegania jak i na co-dzień. Mam już kilka par butów z tego sklepu także polecam.

Popieram, ja ze sport-zone często zamawiam sobie buty :) generalnie to jeden z lepszych sklepów z butami sportowymi moim zdaniem, ceny są bardzo niskie a buty oryginalne.
fade fade

Liczba postów: 532

Obejrzyj pełny profil
piątek, 27-07-2018, 13:30
W Lidlu mają dobrą odzież sportową.
agatka4 agatka4

Liczba postów: 12

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 31-07-2018, 09:43
Zależy co potrzebujesz :) Sport to szerokie pojęcie. Ja z własnego doświadczenia Ci powiem, że do sportów walki najlepsza jest odzież Pitbull, sprawdź sobie online Kliknij tutaj albo stacjonarnie w CH Blue City w Warszawie. Masz duży wybór, nawet jak wolisz bez wzorów to znajdziesz kilka modeli, a przede wszystkim cena jest atrakcyjna dla osoby, która dopiero zaczyna przygodę z mma, czy innymi sportami.
kobietazsukcesem kobietazsukcesem

Liczba postów: 15

Obejrzyj pełny profil
środa, 08-08-2018, 17:27
U nas również numerem pierwszym to sklep sport-zone jeśli chodzi o buty sportowe. Świetna jakość niskie ceny polecam
Ashley26 Ashley26

Liczba postów: 104

Obejrzyj pełny profil
środa, 22-08-2018, 15:02
kobietazsukcesem napisał(a):
U nas również numerem pierwszym to sklep sport-zone jeśli chodzi o buty sportowe. Świetna jakość niskie ceny polecam

Teraz mają duże promocje, warto zajrzeć i skorzystac. Dużo modeli new balance jest w promocjach ;)
smoczyca smoczyca

Liczba postów: 643

Obejrzyj pełny profil
środa, 12-09-2018, 12:51
Ja zawsze odzież sportową kupowałam w sklepach markowych
marzenia marzenia

Liczba postów: 347

Obejrzyj pełny profil
piątek, 14-09-2018, 08:33
No właśnie sama kupowałam w sklepach markowych i niemarkowych i naprawdę, odziez nie rózni się pomiędzy sobą i w tych i w tych sklepach mozna znaleźć fajne ciuszki na silownie i fitness.....

Polecam zajrzeć sobie tutaj:
Kliknij tutaj

Jest to bardzo duża hurtownia odzieży. Znajdziecie tam w dobrej cenie równiez i odzież sportową.
BucikSklep BucikSklep

Liczba postów: 350

Obejrzyj pełny profil
piątek, 14-09-2018, 10:23
Zobaczcie także u nas, mamy świetne przeceny jesienne na obuwie sportowe, które jest nieodłącznym elementem przy kupowaniu sportowej odzieży.

www.BucikSklep.pl

Reklama
Reklama