Forum - Galanteria i dodatki - Torebka codzienna

Ashley26 Ashley26

Liczba postów: 75

Obejrzyj pełny profil
środa, 13-09-2017, 12:46
Hej dziewczyny, jestem w trakcie szukania sobie nowej torebki, codziennej, rozsądnych rozmiarów, funkcjonalnej i oczywiście ładnej :) potrzebuję pomocy, ciezko mi w internecie coś ciekawego dla siebie znaleźć. Najlepiej bym chciała w kolorze czarnym. Mam dwie faworytki , ze sklepu evangarda znalazłam i na ten moment myślę nad którąś z nich:
1) https://evangarda.pl/product-pol-3733-Urocza-czarna-torebka-damska-z-brelokiem-kokarda.html
2) https://evangarda.pl/product-pol-2887-Czarna-lakierowana-torebka-damska-skora-weza.html

Co sądzicie, ładne? proszę też o jakieś propozycje z waszej strony :) Dziękuję z góry :)
justysiak justysiak

Liczba postów: 38

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 02-10-2017, 10:57
Mam prawie identyczną jak ta pierwsza też właśnie kupowałam na evangarda.pl także torebki są naprawdę pojemne i wytrzymałe jak za taką cenę naprawdę warto kupić ja osobiście polecam
Ashley26 Ashley26

Liczba postów: 75

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 03-10-2017, 11:27
Dziękuję za odpowiedź :) zamówiłem dzisiaj właśnie tę pierwszą z evangardy :) koleżanki też mi tę bardziej polecały, wydaje się bardzo ładna na zdjęciach, mam nadzieję, że na żywo będzie tak samo :)
bibitka bibitka

Liczba postów: 51

Obejrzyj pełny profil
środa, 04-10-2017, 19:40
A mnie się ta druga podoba no ale każdy ma inny gust także nawet widziałam ostatnio identyczną w jakiejś sieciówce ale cenowo była o dużo droższa niż ta z evangarda.pl także może i ja sobie zrobię prezent:P
fade fade

Liczba postów: 457

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 05-10-2017, 14:24
Ja do pracy noszę listonoszkę, najwygodniejsza :)
Stilechic Stilechic

Liczba postów: 16

Obejrzyj pełny profil
piątek, 20-10-2017, 08:22
Z jednej strony tak, natomiast z drugiej co zmieścisz do listonoszki? Niemalże nic, wobec czego proponuję nieco bardziej praktyczną torebkę, a akurat na www.Stilechic.pl z znajdziecie nowe kolekcje i przystępne ceny.
Korn89 Korn89

Liczba postów: 21

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 23-10-2017, 09:31
Fade, też tak myślę :) Kupiłam sobie niedawno całkiem pojemną i wygodną listonoszkę w nieco mocniejszym, rockowym stylu Kliknij tutaj . Jak Wam się podoba? Nosiłybyście? :)
piasecka piasecka

Liczba postów: 4

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 24-10-2017, 13:13
Korn89 . ojjj nie mój typ ale skoro Ci sie podoba
SklepDielle SklepDielle

Liczba postów: 28

Obejrzyj pełny profil
piątek, 03-11-2017, 09:43
Jeżeli tylko Ci się podoba to czemu nie, uważam że warto :) Co do samych torebek to ja na co dzień preferuję raczej to praktyczniejsze gdzie mogę schować kilka rzeczy , zresztą stylowe i oryginalne torebki znajdziecie na www.Sklep.Dielle.pl
Lisq Lisq

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
piątek, 03-11-2017, 19:15
Wydaje mi się, że to jest zadanie dla jakiegoś speca. Przynajmniej według mnie.
Elika Elika

Liczba postów: 1

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 06-11-2017, 09:13
Polecam zajrzeć tutaj : Kliknij tutaj sprzedają naprawdę fajne torebki z filcu, bardzo ciekawy gatunkowo materiał , sama sobie zakupiłam taką.
kociakocia kociakocia

Liczba postów: 200

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 06-11-2017, 09:22
Dziewczyny, a która torba Waszym zdaniem będzie pasowała do adidasów? Nie piszę tutaj absolutnie o torbie sportowej, ponieważ taka mnie nie interesuje .Ale o uniwersalnej torebce na co dzień Ze skóryTakiej, która spokojnie byłaby w stanie pomieścić format A4:
Kliknij tutaj

Jeszcze coś takiego mi się podoba:
Kliknij tutaj
Co będzie lepsze?

Reklama
Reklama