Forum - Moda - Prezent dla siostry

pater12 pater12

Liczba postów: 8

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 05-03-2018, 19:58
Żeby znaleźć dobry pomysł na prezent wystarczy przejrzeć jeden z takich tematów. Dużo ciekawych propozycji nieraz się trafia.
zoiopl zoiopl

Liczba postów: 73

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 20-03-2018, 10:36
pater12 napisał(a):
Żeby znaleźć dobry pomysł na prezent wystarczy przejrzeć jeden z takich tematów. Dużo ciekawych propozycji nieraz się trafia.

Zdecydowanie!
uliselis uliselis

Liczba postów: 6

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 20-03-2018, 13:23
A czym twoja siostra się interesuje ? bo to w sumie jest najważniejsza kwestia . Jeśli kupisz jej coś z biżuterii czy jakąś fajną kieckę, to moim zdaniem na pewno będzie zadowolona , chociaż to Ty ją znasz najlepiej z nas wszystkich
uliselis uliselis

Liczba postów: 6

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 20-03-2018, 13:23
A czym twoja siostra się interesuje ? bo to w sumie jest najważniejsza kwestia . Jeśli kupisz jej coś z biżuterii czy jakąś fajną kieckę, to moim zdaniem na pewno będzie zadowolona , chociaż to Ty ją znasz najlepiej z nas wszystkich
platinum platinum

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
środa, 21-03-2018, 09:42
uliselis napisał(a):

Pełna zgoda! To ty znasz najlepiej swoją siostrę i będziesz wiedział, co może jej się spodobać.
Jelena Jelena

Liczba postów: 7

Obejrzyj pełny profil
środa, 28-03-2018, 19:00
Już pisałam w innym wątku o jednej z marek, która ma w ofercie bogaty zestaw torebek, pasków i portfeli damskich,do tego w przystępnych cenach!
Zachęcam do przejrzenia tej oferty Kliknij tutaj
Na pewno uda się coś znaleźć na prezent dla siostry ;-)
Primado Primado

Liczba postów: 10

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 29-03-2018, 11:47
Dobrym prezentem dla siostry może być zestaw do manicure. Jeżeli takiego szukasz to zobacz na naszej stronie, chętnie pomożemy w wyborze prezentu.
Alfasan Alfasan

Liczba postów: 257

Obejrzyj pełny profil
piątek, 30-03-2018, 09:12
Idzie wiosna - może dobrym pomysłem na prezent byłyby jakieś nowe stylowe buty? Mamy nową wiosenną kolekcję - warto sprawdzić u nas.
smoczyca smoczyca

Liczba postów: 619

Obejrzyj pełny profil
piątek, 13-04-2018, 08:01
A co siostra lubi? Czym się interesuje? Jakie ma hobby? To chyba dosyć istotne.
beautygury beautygury

Liczba postów: 28

Obejrzyj pełny profil
piątek, 20-04-2018, 11:50
Może kup siostrze zestaw do manicure? :) Chyba, że już ma...ale to wtedy możesz kupić jej jakieś fajne pyłki do paznokci teraz jest duży szał na zdobienie paznokci w ten sposób. Tutaj są bardzo fajne: https://nailscompany.eu/pl/768-pylki-do-paznokci
marzena99 marzena99

Liczba postów: 71

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 06-05-2018, 23:38
dla siostry to tylko i wyłącznie coś porządnego i na lata, ja bym postawiła na klasykę i pooglądała coś ciekawego na przykład zegarek rolex Kliknij tutaj moja siostra kończy wnet 30 lat więc myślę,że taki ode mnie dostanie :) oszczędności trochę mam, wiec problemu nie będzie, a siostra zawsze o takim marzyła
bibitka bibitka

Liczba postów: 96

Obejrzyj pełny profil
piątek, 13-07-2018, 01:24
A co powiesz na tego typu zegarek https://e-zegarek.pl/zegarki-cluse/15863-cluse-la-boheme-gold-white-gray.html są również w innych kolorach niebieski, różowy. Wydaje mi się że taki zegarek idealnie sprawdzi się na kobiety jak i nastolatki.

Reklama
Reklama