Forum - Pielęgnacja - podrażnione oczy

kaktus23 kaktus23

Liczba postów: 18

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 09-07-2017, 21:37
co stosujecie na podrażnione oczy? Skusiłam się na przedłużanie rzęs i chyba coś poszło nie tak bo oczy pieką, nawet przy dotyku, jestem poza domem i już nie wiem czy skracać urlop i zdjąć te rzęsy czy jakoś dam raę wytrzymać te kilka dni, ale nie wyglada to dobrze
kasiadrozd kasiadrozd

Liczba postów: 1

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 10-07-2017, 10:00
Jeśli możesz zdjąć rzęsy bez dodatkowego podrażnienia to jednak je zdejmij. Przedłużałaś czy doklejałaś?
Spróbuj skorzystać z maści z witaminą A, Magdalena Jaglarz (moja kosmetyczka) poleca ją nie tylko na podrażnienia, ale ogólnie na dbanie o rzęsy http://magdalenajaglarz.pl/blog/pielegnacja-domowa/sposoby-na-dlugie-rzesy/

A w domowym zaciszu okłady z herbaty i rumianku!
Viosenka Viosenka

Liczba postów: 126

Obejrzyj pełny profil
sobota, 15-07-2017, 12:41
Spróbuj, jako doraźną pomoc - okładów z czarnej herbaty i koniecznie umów się do okulisty, bo to może być coś poważnego.
kaktus23 kaktus23

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 17-07-2017, 15:41
Znalazłam jakąś inną kosmetyczkę która mi je zdjęła, uff ale ulga, kupiłam sobie krople hialeye free te mi babeczka w aptece polecila i zakraplam i już jest dużo lepiej, ale miałam obawy jż niezłe co to będzie
paniewelina paniewelina

Liczba postów: 25

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 18-07-2017, 14:10
moze jakies krople do oczu
kaktus23 kaktus23

Obejrzyj pełny profil
piątek, 28-07-2017, 18:02
kupiłam już krople :) jak pisałam hialeye free, świetne są. Widzę dużą różnicę odkąd je stosuję, oczy zdrowiej wyglądają pewnie przez to że tam są jakieś przeciwzapalne wyciągi z roślin i chyba borówki
GrotaBryzaeu GrotaBryzaeu

Liczba postów: 88

Obejrzyj pełny profil
środa, 16-08-2017, 08:34
Jeżeli chodzi o zaczerwienione i podrażnione oczy, to zdecydowanie polecam stosować dobre krople nawilżające, ale uwaga: wcześniej warto skonsultować to z lekarzem specjalistą, tak aby dodatkowo nie podrażnić oczu.

www.GrotaBryza.eu
zuza-zoe zuza-zoe

Liczba postów: 33

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 22-08-2017, 11:30
U mnie zazwyczaj dobrze się sprawdza tradycyjny okład z herbaty, prawdę mówiąc.
All900 All900

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 22-08-2017, 16:17
Znakomicie :) Dzięki wielkie za sprawdzone porady w tym obszarze tematycznym :) Jestem pewien, że mi się one przydadzą :)
MocAntyoksydantow MocAntyoksydantow

Liczba postów: 16

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 04-09-2017, 07:29
Nie ma za co, w końcu właśnie od tego jest forum,prawda? Daj znać czy porady pomogły oraz jak w chwili obecnej wygląda skóra wokół Twoich oczu.

MocAntyoksydantow.pl
MichalinaL MichalinaL

Liczba postów: 2

Obejrzyj pełny profil
niedziela, 10-09-2017, 20:06
W takim przypadku najlepiej jak najszybciej zdjąć rzęsy, na szczęście już do zrobilaś :) a krople hialeye też stosuję w przypadku różnych problemów z oczami, a podpatrzyłam je u mojej kosmetyczki, która czasem ich używa, gdy henna mi się do oka dostanie.

Reklama
Reklama