Forum - Pielęgnacja - Zabiegi modelujące ciało

jedynka jedynka

Liczba postów: 25

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 17-08-2017, 10:02
a jakie metody jeszcze znacie?
IRISH IRISH

Liczba postów: 47

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 21-08-2017, 09:48
maximus, vivace, krioliplizę, tego jest spoko, trzeba pojsc na konsultacje i wybrac cos dla siebie
nautilia nautilia

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
piątek, 25-08-2017, 20:17
Ogólnie medycyna estetyczna jest dobrym pomysłem. Dość interesująca oferta w tym zakresie jest np. tu Kliknij tutaj
GrotaBryzaeu GrotaBryzaeu

Liczba postów: 88

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 31-08-2017, 10:24
Zgadzam się, ale pod warunkiem że wybierzemy dobrą i godną zaufania klinikę, w przeciwnym razie miałabym pewne obawy co do medycyny estetycznej i zabiegów modelujących ciało.

Grotabryza.eu
primabella primabella

Liczba postów: 45

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 07-09-2017, 15:14
a to boli?
meduza meduza

Liczba postów: 21

Obejrzyj pełny profil
środa, 20-09-2017, 11:45
Nie, ale mozna czuc to ciepło, ktorej jest wydzielane, ale potem sie to normuje. Leży przez niecałe pół godizni gotowe
bonano bonano

Obejrzyj pełny profil
środa, 20-09-2017, 15:21
Warto w tej kwestii popytać znajomych. To z całą pewnością jest bardzo dobre rozwiązanie ;)
sabinka21 sabinka21

Liczba postów: 38

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 21-09-2017, 14:17
Efekt jakiś widać po pierwsyzm razie, ale żeby był taki skutek duży, to trzeba zrobić serię 4 zabiegó na szczęscie jest pakiet, zebybylo taniej. Też robiła w vesunie kiedyś
Denique Denique

Liczba postów: 86

Obejrzyj pełny profil
piątek, 06-10-2017, 12:05
Najpierw warto udać się a konsultację do danego salonu urody , gdzie profesjonalistki zobaczą jaki zabieg przyniesie w naszym przypadku najlepszy efekt, jeżeli jesteście z Warszawy to polecam salony Denique.
Anielka90 Anielka90

Obejrzyj pełny profil
sobota, 07-10-2017, 12:16
Raz poddałam się masażowi antycellulitowemu i nie wiem, czy jeszcze kiedyś się na to zdecyduję, strasznie bolało. Może po prostu mam niski próg bólu, ale postanowiłam, że zacznę chodzić na siłownię i liczę, że to ta lepsze efekty.
kamaMama kamaMama

Liczba postów: 34

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 12-10-2017, 19:35
ja po ciąży ujędrniałam skórę. niestety ale nie chcialam juz oszukiwac samej siebie ze wystarcza kremy, dieta i kosmetyki. czulam sie mega zle we wlasnym ciele - urodzilam bliznieta - i skóra doslownie wisiala. po pół roku od porodu zdecydowalam sie na zabieg w klinice beauty skin w wawie. efekty byly zadziwiajaco blyskawiczne
ela677 ela677

Liczba postów: 2

Obejrzyj pełny profil
piątek, 20-10-2017, 18:23
Słyszałyście o zabiegu Accent Prime? To nowe rewolucyjne połączenie technologii fali radiowej unipolarnej i ultradźwięków w modelowaniu twarzy i ciała. Takie zabiegi robią w Kliknij tutaj. Klinikę założył doktor Krajewski, sława w dziedzinie medycyny estetycznej. Zabieg jest bezbolesny i podobno daje efekty już po pierwszym razie.

Reklama
Reklama