Forum - Pielęgnacja - Zabiegi modelujące ciało

izusiaczek izusiaczek

Liczba postów: 7

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 18-05-2017, 11:05
w gabinetach kosmetycznych pełno jest teraz zabiegów modelujących ciało, myślicie że są skuteczne? miała ktoraś z was?
kateross kateross

Liczba postów: 35

Obejrzyj pełny profil
piątek, 19-05-2017, 11:26
ja miałam, ale poszłam do jakiegos małego gabinetu na obrzeżach miasta, bo było taniej i jestem średnio zadowolona. Skóra jest może troche gładsza, ale nic poza tym, dlatego nie umawiałam sie na kolejny zabieg, tylko szukam jakiegoś bardziej profesjonalnego miejsca.
marionet marionet

Liczba postów: 39

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 22-05-2017, 16:29
jakoś nie wierzę w te wszystkie zabiegi, chyba bym się bała, że wydam kupę kasy, a nie będzie żadnych efektów :/ wykupiłam kiedyś serię peelingów kawitacyjnych na grouponie i dostałam od nich uczulenia, więc nawet nie wykorzystałam wszystkich wizyt :/
Marusia77 Marusia77

Liczba postów: 54

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 23-05-2017, 14:43
Moja siostra chodziła na karboksyterapię do krakowskiego salonu Vici Clinic. Efekt był bardzo dobry, oprócz redukcji tkanki tłuszczowej skóra była ujędrniona. Myślę, że warto.
Skitter Skitter

Liczba postów: 3

Obejrzyj pełny profil
środa, 24-05-2017, 11:42
chyba wszystko zalezy od tego, jakich urządzeń i preparatów używa gabinet, trudno wszystkie oceniac tak samo. Wiadomo, ze najlepiej się sprawdza na sobie, ale ja jak nie wiem, czy się na coś zdecydować, to czytam opinie na necie i na razie jeszcze się nie zawiodłam. I może to i krzywdzące dla mniejszych gabinetów, ale ja jednak wolę korzystać z tych większych, o których coś wiadomo, np. dlatego chodzę do vesuny. Nawet jak miałam jakieś drobne zastrzezenia, to bez problemu dało się wszystko wyjasnic.
izusiaczek izusiaczek

Liczba postów: 7

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 25-05-2017, 14:53
a robiłas tam kiedyś coś na całe ciało? czy tylko twarz? no bo ja własnie rozważam vela shape, stad moje pytanie :P
Skitter Skitter

Liczba postów: 3

Obejrzyj pełny profil
piątek, 26-05-2017, 15:15
mialam trilipo maximus na udach i to ci mogę polecic Kliknij tutaj, ale nic nie wiem o tym vela shape. Moze to jakaś nowośc i jak ja chodziłam, to tego jeszcze nie było w ofercie. Poszukaj na innych forach albo napisz bezposrednio do nich, na pewno więcej się dowiesz, nie chce cię wprowadzac w błąd ;)
SHEILIN SHEILIN

Liczba postów: 20

Obejrzyj pełny profil
środa, 14-06-2017, 11:12
Vella shape to nie jest nowość, możliwe, że po prostu w Twoim gabinecie nie ma.
Royalle Royalle

Liczba postów: 17

Obejrzyj pełny profil
środa, 14-06-2017, 11:50
Zdecydowanie jestem zdania, że do tego celu najlepiej nadaje się aktywność fizyczna, pływanie, bieganie, zumba, ... co kto lubi byle regularnie. Oczywiście wsparta wstrzemięźliwością przy stole, bo tu można zniszczyć wszystkie wysiłki, objadając się tuczącymi śmieciami. Aktywność fizyczna plus rozsądna dieta, to oprócz wyglądu znacznie lepsze zdrowie i samopoczucie. (i często znacznie taniej). Polecam.
lilkamodna lilkamodna

Liczba postów: 132

Obejrzyj pełny profil
środa, 14-06-2017, 22:59
Świetnym zabiegiem jest tez karboksyterapia. troszkę bolesna, ale zabieg trwa bardzo szybko. robiłam go sobie w gabinecie dermedika w krakowie. Otrzymałam świetne rezultaty. Nawet się takich nie spodziewałam!
dzoana5 dzoana5

Liczba postów: 34

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 19-06-2017, 13:51
a Ty coś o tym wiesz? czy zabiegi moga się róznić?
izabelliq izabelliq

Liczba postów: 2

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 20-06-2017, 12:42
Metody masz różne bazujące na temaraturze, laserze, są różne urządznei ai efekty. Vella shape ma redukować obwód ciała i usuwać cellulit. Fajne jest to, ze nie trzeb anie wiem ile czekac na efekt, bo widać zmieny już po pierwsyz, a dla mnie to było bardzo ważne, żeby się nei zniechęcić.

Reklama
Reklama