Forum - Galanteria i dodatki - wzorzyste buty - modne czy kiczowate?

Likowia Likowia

Liczba postów: 29

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 29-05-2017, 08:30
Wawrzyniecka napisał(a):
Przestań! Wzorzyste buty są super! Do mnie właśnie idzie paczka z kolorowymi tenisówkami z multu.pl

ale fajne są te buty! aż sobie weszłam na stronę tego multu.pl i zamówiłam sandały w motylki. będzie kolorowe lato :D

Kokietka-butik Kokietka-butik

Liczba postów: 20

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 01-06-2017, 07:18
Zdecydowanie kicz, powyższe buty kompletnie nie trafiają w mój gust i też nie będą pasować do wielu stylizacji, może jedynie w ramach takiej "odskoczni" czy oryginalności na kilka wyjść latem, ale nic poza tym.

www.Kokietka-butik.pl
Pytaszka Pytaszka

Liczba postów: 11

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 01-06-2017, 20:31
Kokietka-butik napisał(a):
Zdecydowanie kicz, powyższe buty kompletnie nie trafiają w mój gust i też nie będą pasować do wielu stylizacji, może jedynie w ramach takiej "odskoczni" czy oryginalności na kilka wyjść latem, ale nic poza tym.

Moda jest po to, żeby się nią bawić :) Jeśli nosisz garsonki, to wiadomo, że sandały w motylki do tego nie pasują. Ale do sukienek lub dżinsów jak najbardziej. Sama sobie zamówię takie buty. Może nie w motylki, ale np. w kwiatki. Lato idzie, więcej uśmiechu i fantazji życzę :)

Kliknij tutaj
Kasiunka Kasiunka

Liczba postów: 4

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 06-06-2017, 11:01
Te kwiatkowe ładniejsze :) Ogólnie nie wpisują się w mój gust, ale jestem skłonna uwierzyć, że da się do nich dorobić taką stylizację, że nie będą porażać kiczem. Do obcisłych jeansów i bluzki odsłaniających pępek może będą wyglądać tandetnie, ale już przy np. stroju boho mogą być po prostu zabawnym akcentem. Tak to widzę :)
vika99 vika99

Liczba postów: 3

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 08-06-2017, 11:59
Całkiem ładne. Mam takie, tylko klasyczne jednokolorowe i są niestety bardzo niewygodne. Przeszłam się w nich kawałek i zdarłam całe stopy.
SklepDielle SklepDielle

Liczba postów: 28

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 21-08-2017, 10:21
Jeżeli mam być szczera to moim zdaniem jest to totalny kicz, zdecydowanie lepiej pod każdym względem prezentują się klasyczne buty na koturnie lub na obcasie, ale to nic innego jak tylko kwestia gustu.

Sklep.Dielle.pl
marionet marionet

Liczba postów: 39

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 24-08-2017, 09:47
wszystko zależy od wzoru - już sama panterka może być albo ładna albo kiczowata. Jeśli wzór jest oryginalny i dobrze wykonany, to takie buty będą po prostu originalne, jak te np http://luxusowi.pl/sklep/dzial-damski/buty-baldinini-652557p91kmifi1500/. Idealne do cygaretek i białej koszuli :)
smallsize smallsize

Liczba postów: 48

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 28-08-2017, 12:07
mnie się takie buty podobaja, ale na kims, sama jakoś nie mam odwagi takich kupic, poza tym boję sie, że w nich wyjde ze 2-3 razy, a potem będą się kurzyć w szafie.. najbardziej lubie klasyczne, jednobarwne buty- przynajmniej do wszustkiego pasują
BucikSklep BucikSklep

Liczba postów: 243

Obejrzyj pełny profil
piątek, 22-09-2017, 09:06
A dla mnie osobiście wyglądają dosyć tandetnie, kolorystyka bogata ale i przesycona, wolę coś skromniejszego co zapewni optymalną wygodę oraz bezie się ładnie prezentować, a takie obuwie znajdziecie na www.BucikSklep.pl
jjasmine jjasmine

Liczba postów: 20

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 19-10-2017, 12:20
Mam kolorowe szpilki ale całe, takie pólbuty, te sandały na koturnach co wrzucacie mi sie nie podobaja. Faktem jest ze trzeba sie nagłowic z czym je skompletowac.
ewol ewol

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
czwartek, 19-10-2017, 12:46
No no, naprawdę bardzo fajne i przydatne porady :) Dzięki wielkie ;) Jestem pewien, że mi się te informacje przydadzą :)
Stilechic Stilechic

Liczba postów: 16

Obejrzyj pełny profil
piątek, 20-10-2017, 08:19
Pewnie, ze wszystko zależy od gustu i samego wzoru takich butów, te drugie są moim zdaniem o wiele ładniejsze :) Warto dopasować do takiej stylizacji również ciekawą, wzorzysta torebkę :)

www.Stilechic.pl

Reklama
Reklama