Forum - Zdrowie - Serum Vialise na cellulit

krowka88 krowka88

Liczba postów: 4

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 21-05-2018, 10:20
Co to za krem ten Vialise? Akurat szukam dobrego kremu antycellulitowego, szczególnie pozbawionego chemii i działającego odżywczo na skórę...
tamarama tamarama

Liczba postów: 6

Obejrzyj pełny profil
środa, 23-05-2018, 10:47
Vialise to krem, który zawiera w sobie min. ekstrakty z bluszczu ruszczyka kolczastego, kasztanowca, bylicy boże drzewko, algi oraz kofeinę. Sama natura. Ja kupiłam od razu 3 opakowania i nie żałuję. Mix ćwiczeń diety i kremu (+masażu) spełnia moje oczekiwania, cellulitu coraz mniej a ja jestem coraz bardziej szczęśliwa :)
Azja0 Azja0

Liczba postów: 1

Obejrzyj pełny profil
piątek, 08-06-2018, 13:36
po jakim czasie zaczyna działać na Was ten krem? Bardzo zależy mi na wakacjach bez cellulitu :( zastanawiam się czy zdążę przed wyjazdem do ciepłych krajów...
Danka26 Danka26

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 18-06-2018, 12:40
na mnie już działa a zaczęłam stosować go około 3 tygodnie temu - napina skórę, ujędrnia - dla mnie to było najważniejsze, bo chciałam potraktować moją skórę jakimś dobrym kosmetykiem. Mięśnie pracują, bo ćwiczę - ale o pielęgnację też trzeba zadbać :)
olgarose olgarose

Liczba postów: 5

Obejrzyj pełny profil
piątek, 22-06-2018, 13:12
wydaje mi się, że już lepiej zainwestować w jakieś dobre serum niż wklepywać zwykłe kremy, może i nawilżą ale to sera antycellulitowe napinają skórę i pobudzają tkankę do pracy - to za sprawą kofeiny, która jest zawarta w niektórych kosmetykach.

Widzę, że sporo osób pisze o serum Vialise - przyznam, że o tyle o ile mam styczność z tego typu kremami tak pierwszy raz o nim słyszę.
Misiazero Misiazero

Obejrzyj pełny profil
piątek, 06-07-2018, 13:22
Powinnaś spróbować. Warto. Ja już miesiąc wcieram i efekty są piorunujące.
doralora doralora

Obejrzyj pełny profil
wtorek, 17-07-2018, 12:33
ja się jeszcze zastanawiam, bo nie lubię kupować pod wpływem chwili.. generalnie to raczej dobre ma opinie ten krem.
tamarama tamarama

Liczba postów: 6

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 24-09-2018, 15:01
A wiecie, ostatnio odkryłam jeszcze jedno zastosowanie tego kremu, świetnie się sprawdza do body wrapu. ja jeszcze dodaję tam trochę cynamonu i owijam się na ok 45 minut.
olgarose olgarose

Obejrzyj pełny profil
poniedziałek, 08-10-2018, 10:03
tamarama napisał(a):
A wiecie, ostatnio odkryłam jeszcze jedno zastosowanie tego kremu, świetnie się sprawdza do body wrapu. ja jeszcze dodaję tam trochę cynamonu i owijam się na ok 45 minut.

a ile tego cynamonu? szczypta czy np lyzeczka?
diablica diablica

Liczba postów: 38

Obejrzyj pełny profil
środa, 10-10-2018, 16:07
U mnie juz sie takie cuda nie sprawdzaly, zadne kosmetyki nie dawaly efektow i dopiero zmiany nastapily jak zdecydowalam sie na zabieg Kliknij tutaj . Nie dosc, ze cellulit zniknal, to jeszcze widac roznice w obwodzie :D
bleeshy bleeshy

Obejrzyj pełny profil
piątek, 12-10-2018, 18:03
Nie mam za bardzo wiedzy i doświadczenia w tym temacie. Nie będę w stanie pomóc...

Reklama
Reklama